ילדים

עדכנו אותנו
תערוכת דינוזאורים בגן המדע - המדע של המחר

ז'אנר : פעילויותתערוכת דינוזאורים בגן המדע - המדע של המחר - תקציר

התערוכה "דינוזאורים - המדע של המחר", תציג במהלך הקיץ בגן המדע במכון ויצמן. התערוכה תאפשר הצצה אל העשייה המדעית בתחום החקר הדינוזאורים. בתערוכה יוצגו רפליקות מוזיאליות בגודל אמיתי של סוגי דינוזאורים ייחודיים, עם יכולת תנועה, לדוגמה החיה הגדולה שאי פעם הילכה על פני כדור הארץ - ארגנטיזאורוס בגודל מלא - 25 מטרים. אגב כך יוצג הידע המדעי העכשווי אודות מאפייניהם הביולוגיים, האבולוציה והמאפיינים ההתנהגותיים והחברתיים של הדינוזאורים.

הדינוזאורים יוצגו בחלקם ברחבי גן המדע וניתן יהיה להתרשם מגודלם העצום כפי שהם נמצאו בטבע. הדינוזאורים הקטנים והזעירים, כמו גם ממצאי מאובנים ופריטים מדעיים, יוצגו בחלל התערוכות. יודגש הניגוד שבין הדינוזאורים העצומים לבין הפרטים הזעירים אשר תורם להבנת השונות בטבע. חוקרי הדינוזאורים של גן המדע ילוו את המבקרים ברחבי הגן בין הדינוזאורים הנמצאים בסבך הצמחייה וייחשפו בפניהם מחקרים מרתקים מתחומי מדע שונים.

פעילויות נוספות בתערוכה:
ארגזי חול ענקיים עם פעילות המתאימה לקטנטנים של חפירה מדעית בחול; סדנה ייחודית בה יוכלו להבין המבקרים את המכניקה של התנועה והתעופה של דינוזאורים ויצפו בסרטים חווייתיים מעוררי דמיון המדגישים את העשייה המדעית בתחום. הרצאות מפי חוקרים בנושאים כמו הכחדות המוניות בכדור הארץ, חידושים בפלאונתולוגיה, אסטרואידים, טכנולוגיות מתקדמות בהדמיה ועוד.

ימי ושעות הפתיחה: החל מה-17.7 עד ה-30.9 בימים ראשון עד חמישי ושבת בין 9:00-20:00 ובימי שישי בין 9:00-14:00.


קיץ פרה-היסטוריה. תערוכת הדינוזאורים בגן המדע (אילוסטרציה: dreamstime)תגיות: אטרקציות לילדים, אירועים לילדים, בילוי עם הילדים, בילויים לילדים, בילויים לכל המשפחה, החופש הגדול, פעילויות לילדים בחופש הגדול, פעילויות לילדים בקיץ, פעילויות לילדים בקיץ במרכז, פעילויות לילדים לחופש הגדול


(2 מדרגים)

דירוג הגולשים:

  • Currently 3/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ליאור 06/09/2013 07:30:00