פסטיבל ירושלים לאמנויות 2014

פסטיבל ירושלים לאמנויות יתקיים השנה בפעם ה-13, בין ה-1-7 באפריל 2014, ברחבי ירושלים. הפסטיבל שם לו למטרה לקדם את תחומי היצירה בעיר, ולהציג מופעי איכות ייחודיים במחירים נוחים ואטרקטיביים. השנה יתקיימו 34 מופעי מחול, תיאטרון, מוסיקה וזמר של מיטב הגופים החובבניים והסמי-מקצועיים. הפסטיבל יכלול מגוון מופעי מחול, תיאטרון, מוסיקה וזמר, שיתקיימו באולמות תיאטרון ירושליםבית מזיא לתיאטרון, בית שמואל אולם הירש, מרכז ז'ראר בכר ובאתרים נוספים בעיר.


בין המופעים שיקחו חלק בפסטיבל ירושלים לאמנויות 2014:

» מופע פתיחה: "היינו העתיד" 
המופע משוטט דרך נקודות בזמן, עוצר לרגעים, ובוחן סוגיות של זהות, מקום, תרבות  ותנועה. הכמיהה לשימור העבר, לצד התכתבות עם העדכני והעתיד לבוא, מספרות גם הן את סיפורן של להקות הורה ירושלים.
מתי: 1 באפריל, ב-20:30.
איפה: תיאטרון ירושלים.  


ירושלים לובשת אמנות. "פסטיבל ירושלים לאמנויות"

מופעי מחול


» "נעל הבדולח"
מופע מחול למשפחה, מבוסס על אגדה של שארל פייררו  "סינדרלה" הרפתקה מופלאה ובלתי נשכחת של סינדרלה ודמויות מצחיקות, גרוטסקיות וטובות לב, שחייהן הופכים לאגדה, בביצוע Arina Belozo DanceTheatre.
איפה: מרכז ז'ראר בכר.
מתי: 3 באפריל, 18:00. 

» "יומולדת"
מופע צבעוני של מחול ומוסיקה חיה, המתרחש בעיצומה של מסיבת יומהולדת ונסחף במחול שדים מטורף אל עולם דמיוני בו הזמן מאבד משמעות יומולדת,  בביצוע  להקת אנגלה, ולהקת הדמעות, כוריאורגפיה: מרים אנגל.
איפה: מרכז ז'ראר בכר.
מתי: 3 באפריל, 20:30.

» "חוות החיות"
ממלכה של יצורים חיים, תערוכה חיה המשלבת בין תחומי המחול והאומנויות, התערוכה בוחנת את קווי הדמיון וההבדל בהתנהגויות בני האדם ובעלי החיים. 
איפה: מרכז ז'ראר בכר.
מתי: 6 באפריל, 20:00. 
                                                                  
מופעי מוסיקה» "מקהלאדינו"
מופע מסורתי המביא את הניחוחות המוסיקליים של מורשת דוברי ואוהבי שפת הלאדינו הביצוע: מקהלות - צלילי הלאדינו, פעמי הלאדינו, קולות עמי, הקול יחסי- הורה ירושלים. ניצוח: פלורה וינוקורוב, שלום סוטו,  יוסי דברה ועדי חייט  בהשתתפות אומן אורח: מוני מורנו ארמוזה ותזמורתו. 
איפה: מרכז ז'ראר בכר.
מתי: 2 באפריל, 20:30.

» "זה לא בדיוק געגוע"
לקחת פסק זמן, ולבוא לערב שכולו געגוע, מחול ומוסיקה משיריו של אריק איינשטיין. ביצוע: הורה ירושלים.
איפה: תיאטרון ירושלים.
מתי: 7 באפריל, 20:30.

מופעי תיאטרון» "ירושלמיות"
זיכרונות, אהבות, מקומות וחלומות ירושלמיים או ירושלמיות בשיתוף הקהל ושחקניות קצ'קעס שמאלתרות סצינות המציגות את הסיפורים באור חדש, בהומור וברגישות. ביצוע: תיאטרון פלייבק קצ'קעס מנחה: דנה רובין.
איפה: תיאטרון החאן 2.
מתי: 3 באפריל, 20:30.

» "אמנית רעב"
השחקנית ורד רגב, מציירת בעיניים בורקות, דמות מצולקת, מטורפת ונהדרת ומושיבה את הקהל בקרון הראשון של רכבת ההרים הנפשית שלה.
איפה: בית מזיא לתיאטרון.
מתי: 5 באפריל, 21:00.

» "לגנוב כוכב"
תיאטרון המשלב שחקנים, בובות ושירה, נוגע בפנטזיה הרומנטית השבירה, מופע למבוגרים ולאלה שעוד לא התבגרו. ביצוע: תיאטרון תלתלים. רעיון, בימוי ועיצוב בובות: נירית נוימן.
איפה: 7 באפריל, 20:30.
מתי: בית מזיא לתיאטרון.

מיוחדים


» "תראו אותי"
יצירה אומנותית הצומחת מנבכי נשמתנו, מאירה את עולמנו ומעבירה חוויה יצירתית לאחרים. בביצוע: קבוצות המיוחדים של אגף תרבות ואמנויות, אנסמבל קולי נעורים, קצב הזמן, אולם ומלאו. הדרכת מוסיקה וניצוח- רותם שרמן. הדרכת תופים – עומר ג'בר. הדרכת תיאטרון – אירית בעהם. ניהול והפקה – שרה שראבי.
איפה: מרכז נורית קציר.
מתי: 3 באפריל, 19:30.

» "רושמים בקו ובתו"
מפגש אמנותי ייחודי המשלב יצירה ביצירתיות, בשלושה מעגלי תרבות. חוויה אמנותית ייחודית בה כל מעגל נהנה וניזון מהמעגלים האחרים. אוצרות: אסף כהן ויצחק מזרחי. הפקה וניהול אמנותי: הקוביה.
איפה: "הקוביה", יהושע יבין 13.
מתי: 3 באפריל, 19:30.

» לרשימת האירועים המלאה

פסטיבל ירושלים לאמנויות - כל הכתבות

 • רוקדים בלט גם באספן - ועוד המלצות במה לשבוע
  רוקדים בלט גם באספן - ועוד המלצות במה לשבוע

   27/03/2011

  יום ראשון: גרמניה וישראל נפגשות במחול כמה שנים עברו על יערה דולב ועמית גולדברג, מקימי להקת De De, עד שהגדירו את עצמם מחדש. הם עשו הפסקה, שיתפו פעולה עם עיריית תל אביב, החליטו לחזור ליצירה עצמ...

 • פסטיבל ירושלים לאמנויות - העולם שייך לאמנים
  פסטיבל ירושלים לאמנויות - העולם שייך לאמנים

   07/03/2010

  פסטיבל ירושלים לאמנויות יתקיים בחודש מרץ זו השנה התשיעית ברציפות. בפסטיבל ישתתפו גם השנה מיטב הלהקות והקבוצות הפועלות בעיר בתחומי המחול, התיאטרון והמוזיקה. במשך חודש ימים ישתתפו מאות יוצרים בעשרות מו...

תגובות גולשים
הוסף תגובה +

(1 מדרגים)

דירוג הגולשים:

דרג את המופע

 • Currently 3/5 Stars.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5