מוזיקה

עדכנו אותנו
גוגול בורדלו בישראל 2014


גוגול בורדלו בישראל 2014 - תקציר

גוגול בורדלו חוזרים לישראל להופעה אחת ב-18 ביוני 2014, באיצטדיון בלומפילד כחלק מפסטיבל רוקנרולר בו יופיעו פיקסיז וסאונגרדן. לאחר שביקרו בארץ לא מעט הם חוזרים שוב לקהל שהם כל כך אוהבים בסיבוב ההופעות של אלבומם השישי "Pura Vida Conspiracy" ועם שאר הלהיטים המוכרים.

הלהקה תופיע ביום השני של הפסטיבל כחימום לסאונדגרדן, לפניהם יפתחו את הערב אלישע בנאי וארבעים השודדים.  

» גוגול בורדלו ודה הייבס יחממו את הפיקסיז וסאונדגרדן בארץ
» גוגול בורדולו: ההופעה הכי טובה בעיר - עכשיו גם על המסך הגדול
» פיקסיז בישראל 2014 - לכל הפרטים

» סאונדגארדן בישראל 2014 - לכל הפרטים

פעם אחרונה שהם היו כאן זה מה שהיה להם להגיד:


גוגול בורדלו היא אולי הלהקה הבולטת בגל הלהקות הצועניות והבלקניות הפרועות שכבש בעשור האחרון מאזינים רבים סביב העולם וגם בישראל. הלהקה, שקמה בניו יורק אך מורכבת בעיקר מערב-רב של מהגרים מזרח אירופאיים, אמריקאיים, הונג-קונגית, אתיופי, אקוודורי ועוד, משלבת את האנרגיות הפרועות של הפאנק ומסריו המהפכניים עם תזמורים צועניים ובלקניים בהשראת סרטיו של אמיר קוסטריצה ולהקות עממיות ממזרח אירופה.

ללהקה קשר הדוק לישראל: הגיטריסט שלה הוא אורן קפלן הישראלי, שניגן בארץ עם פורטיס, ירמי קפלן ואחרים, הוא הגיטריסט הקבוע של הלהקה, וגם הישראלים רע מוכיח, תמיר מוסקט ואורי קפלן עבדו איתה בשלבים שונים. מוסקט ואורי קפלן חברים גם בבלקן ביט בוקס. הסולן הכריזמטי של הלהקה, יוג'ין האץ, נודע בהופעותיו הפרועות והכאוטיות, אך הוכיח את עצמו גם כשחקן מאופק ומצוין כשכיכב בעיבוד הקולנועי לספר "הכל מואר", לצדו של אלייז'ה ווד, וזכה לשבחים מוצדקים.

האזינו לגוגול בורדלו בלהיט "Start Wearing Purple":מועדי מופעים

  • תל אביב

תגיות: גוגול בורדלו, גוגול בורדלו בישראל, פסטיבל רוקנרולר


גוגול בורדלו בישראל - כל הכתבות

(9 מדרגים)

דירוג הגולשים:

  • Currently 3/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5