פסטיבל יערות מנשה 2016

ז'אנר : רוק, פולק, אלטרנטיב

פסטיבל יערות משנה חוזר בפעם השמינית. הפסטיבל, אחד מהמובילים בארץ בשנים האחרונות, יתקיים מיום חמישי ה-19 במאי ועד שבת ה-21 במאי 2016, ביער קק"ל במרחב הביוספרי רמת מנשה. כרטיסים לכל ימי הפסטיבל יעלו 290 שקלים במכירה מוקדמת ו-320 שקלים לאחר מכן. במידה שיישארו כרטיסים, המחיר בקופות יעמוד על 335 שקלים, ילדים עד גיל 12 יוכלו להכנס חינם. כמדי שנה הפסטיבל יארח עשרות מופעים על גבי מספר במות ומתחמים במקביל. ההופעות יהיו מגוונות - ממופעים שיעלו לראשונה בפסטיבל, הופעות מחו"ל, יוצרים ותיקים וחדשים ועוד. בנוסף, יקחו חלק בפסטיבל מיצגי אמנות פלסטית, הרצאות, סדנאות, הצגות ופעילויות לילדים ומבוגרים.

» איך היה בפסטיבל בשנה שעברה?
» A-WA העיפו את הקהל

» למדור מוזיקה של עכבר העיר
» לוח הופעות היום

#alt
יצטרפו לאבישי כהן. יוסי מזרחי ונינט טייב (צילום: רפי דלויה)


בין ההופעות המשתתפות, שחלקן יעלו במיוחד לפסטיבל: להקת A-WA עם ברכה כהן, היהודים, נועם רותם, אבישי כהן יארח את נינט ויוסי מזרחי במופע ג'אז, התפוחים במופע לרגל אלבומם החדש, עלמה זוהר, ירמי קפלן וספנסרוסו, לוסיל קרו, יוסי פיין עם בן איילון, אליוט, תמר אייזנמן, יהודה עדר, ארמון, רם אוריון, OSOG, גל דה פז, עוזי רמירז עם אי.פי. חדש, קראנץ' 22, שטובי, גדי רונן, Tree, מיכאל גריילסאמר. בנוסף, יגיעו לפסטיבל מספר הופעות מחו"ל: עומר פרי (בנו של מפיק הרגאיי לי סקראצ' פרי), סדריק ברנסייד שיארח את עוזי רמירז, Wedge - הרכב רוקנרול גרמני, ו-Kemet במופע סולו מאוסטריה.

יארחו את ברכה כהן. A-WA עם "Habib Galbi":




לוח הופעות

יום חמישי, ה-19 במאי

» במת השורש:
19:00 - עמרי ויטיס והפעמונים
20:00 - נועם רותם
21:00 - אבישי כהן מארח את נינט טייב ויוסי מזרחי
22:30 - A WA יחד עם ברכה כהן
00:00 - Wedge
01:00 - Tree
 
» במת ארמגדון:
18:30 - What Eles?
19:00 - המימד החמישי
20:00 - אושיק ניזרי ואבנר גאנם
21:00 - FREd
22:00 - Water Knives
23:00 - יוסי פיין ובן איילון
00:00 - קראנץ' 22
01:00 - ארמגדון ג'אם

» קרחת היער:
19:00 - להקת מחול אורלי פורטל
20:00 - Kmet
21:00 - ג'ימבו ג'יי ולהקת ספא
22:00 - על החיים ועדה מוות
23:00 - מלך התרבות

» העץ:
19:00 - דני בליך
19:30 - יאיר רובין וסער ליבן
20:00 - ענבל בקמן
22:00 - מיכאל גוטליב
22:30 - אפרת קולברג
23:00 - פדרו גראס וגלעד בלום

יסגרו את חמישי. Tree עם "Travel Light":



יום שישי, ה-20 במאי

» במת השורש:
10:00 - חמישיית ארגמן
11:00 - ארמון
12:00 - The Paz Band
13:30 - עוזי רמירז
14:30 - סדריק ברנסייד
18:00 - ירמי קפלן וספנסרוסו
19:00 - מיכאל גריילסאמר
20:00 - Omar Perry
21:30 - התפוחים
23:00 - שטובי
00:30 - Echo And Tito On Malox
 
» במת ארמגדון:
10:00 - ירון בן עמי
11:00 - ערפדי הרגטיים
12:00 - ניתאי הרשקוביץ וריג'וייסר
13:00 - ג'אם עופר גנור
15:00 - אלברט בגר
18:00 - Flora
18:30 - Ramzailech
19:30 - לוסיל קרו
20:30 - אליוט
21:30 - Tzlil
22:30 - איה וכלב
23:00 - ג'אם גבעת חיים
01:30 - DJ Evgeni Chertkov

» קרחת היער:
10:00 - עלמה זהר
11:00 - במה פתוחה
12:00 - קליפה שקופה ויאיר דלאל
13:00 - הילה גולן
14:00 - ג'הבלס
15:00 - מסיבת רגאיי עם אלדד גולן
18:00 - רייצ'ל ארדוס
19:00 - הייקו וגיטרה
20:00 - Forest
21:00 - יהודה עדר
22:00 - שי אביבי ואלעד נאמן

» במת העץ:
10:00 - עודד נפתלי
10:30 - יונתן מימון
11:30 - ניר מהלמן
12:30 - רן ראשון ויהוא ירון
13:00 - שימרית גריילסאמר
14:00 - Idan Abrahamson
14:30 - מירב הלינגר 
15:30 - שר ניב
18:00 - ילדי השדה
18:30 - גל קליין
19:00 - גדי רונן
20:00 - ענבל רותם שגיב ועמרי להב
21:00 - לא
22:00 - לילה ג'אז עם אורן ובאומגרטן
23:00 - רדיקלים חופשיים
00:00 - סטנד אפ נשי מהפכני

יפתחו את הבוקר. ארמון עם "עכשיו":



שבת, ה-21 במאי

» במת השורש:
10:00 - ערן זמיר
11:00 - OSOG
12:00 - תמר אייזנמן
13:00 - תומר ישעיהו
14:00 - The Great Machine
15:30 - היהודים

» במת ארמגדון:
09:00 - ארז טודרס
11:00 - טיגריס
12:00 - נדב דגון
13:00 - BEMET מארחים את פלד
14:00 - State Of Bliss Jam Al Bemet

» קרחת היער:
09:00 - במה פתוחה
11:00 - Aveva Afrosoul Show
12:00 - רוני חדש, תמר לרנר ועופרה אכמון
13:00 - אימפרו אולסטאר

» במת העץ:
10:00 - מייקל קוברין
10:30 - דינה ולירון
11:00 - רדיקלים חופשיים
12:00 - הדר מלכה
13:00 - תמי בן הדר


תעשה נעים בשבת. תמר אייזנמן (צילום: איל שפירא)

תגובות גולשים
הוסף תגובה +

(21 מדרגים)

דירוג הגולשים:

דרג את המופע

  • Currently 3/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5