לוח אירועים

עדכנו אותנוסינמטק חיפה


סינמטק חיפה - כרטיס ביקור

סינמטק חיפה הוא אחד ממרכזי האמנות הוותיקים והמובילים בחיפה. הסינמטק הוקם בשנת 1975, ושוכן במתחם האודיטוריום במרכז הכרמל.

סינמטק חיפה פועל לחינוך, קידום, טיפוח וחשיפה של אמנות הקולנוע ומציע תוכנית יומית על בסיס רפרטוארי, פעילויות חינוך קולנועיות לבתי-ספר, סדרות קולנוע והרצאות בתחום הקולנוע. מוקרנים בו מעל ל-40 סרטים שונים בכל חודש, בכל ימי השבוע, בשני אולמות קולנוע.

תוכנית הסרטים מגוונת הכוללת סרטים קלאסיים, משוחזרים, רטרוספקטיבות, קולנוע חדש ועכשווי, תכניות מיוחדות וחד-פעמיות מרחבי העולם, הקרנות חגיגיות משולבות בדיאלוגים עם יוצרי קולנוע מישראל ומהעולם, סדרות של הרצאות משולבות בסרטים ומחוות ליוצרים ישראליים.

פעילות נוספת המתקיימת בסינמטק חיפה היא ה"רוקולנוע". החל משנת 1990 מתקיימים בסינמטק אירועי ה"רוקולנוע", בהם מוקרנים בימי שישי, אחת לחודש, וידאו-קליפים והקלטות של הופעות של להקות רוק שונות. כל ערב מוקדש לסגנון מסוים ברוק, לנושא כלשהו הקשור בתולדות הרוק, או אף ללהקה מסוימת.

» סינמטק תל אביב
- כל הפרטים
»
סינמטק ירושלים - כל הפרטים
»
סינמטק שדרות - כל הפרטים

שד' הנשיא 142,חיפה

טלפון: 04-8353500

טלפון להזמנת כרטיסים :
04-8353500


טלפון למנויים:
04-8353500

תחבורה ציבורית:
קווים לכרמל:23 מהעיר /הדר או בכיוון ההפוך ממרכזית המפרץ דרך חורב.קווים 37 28 מהדר הכרמל.קו 133 ממרכזית המפרץ דרך הדר.קו 30 31 מקרית שפרינצק,הכרמל הצרפתי.

לאתר הרשמי של הסינמטק
תגיות: בתי קולנוע, בתי קולנוע בחיפה, הצגות בחיפה, הצגות בצפון, מופעים בחיפה, מופעים בצפון, סינמטק חיפה, סרטים בחיפה


סינמטק חיפה - כל הכתבות
הצג עוד כתבות