סרטים

עדכנו אותנוסינמטק שדרות

סינמטק שדרות (תמונה באדיבות האתר הרשמי)


סינמטק שדרות - כרטיס ביקור

סינמטק שדרות נוסד בדצמבר 1999. בחזון  הקמתו עמד פרופ' חיים בראשית, מי שעמד בראש ביה"ס לתקשורת קולנוע במכללה האקדמית ספיר בשיתוף עם ראש עיריית שדרות, עו"ד אלי מויאל.  סינמטק שדרות הינו המוסד החינוכי-תרבותי לקולנוע הראשון בדרום. הסינמטק הוקם במטרה לעלות לסדר היום הציבורי את חיי התרבות של אוכלוסיית הדרום ובמטרה לצמצם הפער שבין המרכז לפריפריה.

סינמטק שדרות מאפשר לכל דורש באשר הוא ליהנות מפעילויות הסינמטק, ללא קשר למצבו הכלכלי-חברתי.  אחת ממטרותיו העיקריות של הסינמטק היא קידום הקולנוע הישראלי  על כל גווניו: פסטיבלים, ימי עיון, הקרנות מיוחדות, מפגשי יוצרים, אירועי תרבות ומוסיקה, השתלמויות וסדנאות.
הסינמטק פעיל שבעה ימים בשבוע, בין שלוש לשש הקרנות בכל יום.

הסינמטק הוקם בעיר שדרות בשל היותה מטרופולין של תרבות וקרבתה למכללה האקדמית ספיר ולביה"ס לתקשורת, אשר מבטיחים זמינות של מרצים ואנשי קולנוע וטלוויזיה מהבולטים בארץ, המשמשים מקור איתן להרצאות ולפעילות קולנועית באזור.

פעילויות סינמטק שדרות נערכות בקולנוע איכותי ואינטימי, המורכב משני אולמות קולנוע חדישים המכילים למעלה מ-400 מקומות ישיבה. הסינמטק מצויד במכשור הקרנה ובציוד נלווה, מן המתקדמים בעולם. הסינמטק ממוקם במרכז העיר, בכיכר אינטימית ונעימה. במתחם הסינמטק בית קפה המופעל ע"י בני נוער בסיכון.

» סינמטק תל אביב - כל הפרטים
»
סינמטק ירושלים - כל הפרטים
»
סינמטק חיפה - כל הפרטים
»
סינמטק שדרות - כל הפרטים

הדקל 4 ת.ד.2 מיקוד 87010,שדרות

טלפון: 08-6897741

טלפון להזמנת כרטיסים :
08-6849695

e-mail:
sderot_c@smile.net.ilלאתר הרשמי של הסינמטק
תגיות: בתי קולנוע, בתי קולנוע בשדרות, סינמטק שדרות, סרטים בשדרות


רשימת הקרנות מעודכנת מתאריך 17/04/2014 עד תאריך 23/04/2014

סינמטק שדרות - כל הכתבות
  • אוסקר מאחוריך: מדריך הקולנוע האלטרנטיבי לחודש מרץ
    אוסקר מאחוריך: מדריך הקולנוע האלטרנטיבי לחודש מרץ

     02/03/2011

    שניה אחרי טקס האוסקר, וכבר המצב בבתי הקולנוע נראה עגום יותר מכפי שנראה אי פעם. בכל זאת, אחרי הלילה הגדול של הוליווד, כבר כנראה אין טעם לעשות יותר סרטים טובים. אם זה דב מדבר, פלישת חייזרים או נטלי פור...