כך תערכו מסיבת חזרה לבית הספר

יום ראשון 30 באוגוסט 2009 10:35 מאת: רחל אלג'ים, עכבר העיר אונליין

לקראת בואה של השגרה המבורכת, אתם מוזמנים לערוך מסיבת חזרה צבעונית לבית הספר שתעזור לפתוח את השנה ברגל ימין


חוזרים ברגל ימין

(צילום: אילוסטרציה)

פרסומת

האחד בספטמבר. צמד מילים שמעורר בכל אחד מאיתנו קשת שלמה של רגשות ואסוציאציות. חלקנו נזכרים מיד בפרפור הקטן שבלב לפני כיתה חדשה, מורה חדשה ושנה חדשה. חלק אחר ממש מריח את ריח המחברות ועטיפות הפלסטיק החדשות. אחרים ודאי מתבאסים מהפרידה ממאות השקלים ויש שמתאבלים על סוף החופשה השנתית שלהם. מי מכם שצמד המילים הזה דווקא מעורר אצלו אושר גדול, לקראת החזרה לשגרה המבורכת, מוזמן לערוך עם הטף, עבור הטף או לסייע בידי הטף לערוך מסיבת חזרה מדהימה לבית הספר.

» חזרה ללימודים - כל הכתבות
» כך תחסכו בהוצאות החזרה לבית הספר
» המדריך המלא לבחירת תיקים
» מה לשים בתיק החדש?
» כריכים מומלצים להפסקת עשר
» כל ההמלצות לקנייה נכונה של מחשב


» מי מוזמן? בעקרון מי שבא ברוך הבא. אלו יכולים להיות ילדי הכיתה, החברים העולים לכיתה א', או רק קומץ החברות הטובות.

» איך מוזמן? כיוון שמדובר בסוף אוגוסט (פוסטקייטנות) ואנחנו בעניין פעילות צורכת זמן, תוכלו להדפיס הזמנות בצורת עפרון או ספר, לתת למזמין הרשמי לגזור את קווי המתאר ולכתוב את שם המוזמנים. הכל תלוי כמובן בגיל. לפני כיתה א' אפשר לתרגל כך כתיבת אותיות, בכיתות גבוהות יותר החבר'ה יכולים כבר להפיק לבד במחשב וכן הלאה. החבר'ה מוזמנים להגיע עם ילקוטים, מחברת וקלמר עם טושים.


הכינו את הטושים (צילום: אילוסטרציה)

» לאן מוזמן? חלל המסיבה (קרי הסלון החביב שמנטלית נפרדתם ממנו בצורתו הנקייה והשלמה) מחכה לקישוטים שכולם כולם צריכים להיות ברוח החזרה ללימודים. אלו יכולים להיות דגלונים משולשים עם שמות המקצועות, פלקט עם תמונות שצולמו במהלך שנות בית הספר או הגן, בלונים עם שמות המורים וכו'. את החדר אפשר לארגן כמו כיתה: כיסאות מסודרים מול לוח. אם יש לכם לוח מחיק או לוח ירוק לגירים – שחקתם אותה.

» מוכן ומזומן? עכשיו להפעלות. כמובן שהכל בהתאם לגיל. אפשר להתחיל במשחקים לחימום הקנה. יושבים בכיסאות ומשחקים מול הלוח איש תלוי, 21, וטלפון שבור. אפשר גם לשחק בסיפור המתגלגל. הראשון מקבל דף חלק ובקצה העליון כותב משפט, מקפל ומעביר לבא אחריו שיכתוב משפט משלו. בסוף פותחים ומקריאים את הסיפור. אפשר לבחור לפני כן נושא או לתת לכל אחד פתק ובו מילה שהוא צריך לשבץ במשפט שלו. עכשיו הזמן להוציא את המחברת ובה כל אחד מצייר/כותב דבר שהוא חושב/רוצה  שיקרה לו השנה.
עכשיו בדיוק הזמן  לשנס מתניים ולהפשיל שרוולים - אפשר להכין אותיות מבצק סוכר, לאפות עוגיות או למלא שבלונות בג'לי. כמו כן, ניתן לקנות בייגלה אותיות או מספרים.

דרך מעולה להכיר את האותיות (צילום: אילוסטרציה)

לסיום אתם מוזמנים להוציא את שאריות הצמר מהחורף ההוא וליצור מהן בובות קטנות: מלפפים חוט צמר על שתי ידיים וקושרים בעזרת חוט צמר קצר כך שנוצר ראש. בחלק התחתון גוזרים ונוצרה בובה קטנה. עכשיו מדביקים עיניים בדבק חם ומשחילים טבעת של מחזיק מפתחות (המתקדמים יכולים ליצור עוד ליפוף, קטן יותר ולהשחיל דרך הבובה ליצירת ידיים). את יצירת המופת מחברים לתיק ויוצאים לשנה חדשה ברגל ימין.

» חזרה ללימודים - כל הכתבות
» כך תחסכו בהוצאות החזרה לבית הספר
» המדריך המלא לבחירת תיקים
» מה לשים בתיק החדש?
» כריכים מומלצים להפסקת עשר
» כל ההמלצות לקנייה נכונה של מחשב
תגיות: רחל אלג'ים
תגובות גולשים
הוסף תגובה +

(9 מדרגים)

דירוג הגולשים:

דרג את הכתבה

  • Currently 3/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5