עכבר מיקסים: די.ג'יי קין לא מתחייב

יום ראשון 28 באוקטובר 2012 08:00 מאת: יוני שרוני, עכבר העיר

אורן "זיגי" זיגלמן, הוא די.ג'יי קין, מעדיף איכות על כמות ואת לונדון על ברלין


(צילום: גל דנון)

פרסומת

לפני כחודשיים אירחנו במדור המיקסים שלנו את דן כרמל לבית סאבמוב, והפעם מגיע למדור המיקסים חבר נוסף בכנופייה שגם - כמו שאר החבורה - התחיל במרחבי הדאבסטפ והמשיך לכיוונים אחרים. די.ג'יי קין הוא אורן "זיגי" זיגלמן, ולעומת דן הוא פחות נוגע בעניינים הפיזיים של ההפקה המוזיקלית אלא תופס יותר את עמדת המתקלט והמקדם.

» עכבר מיקסים: עם ברק שניידר
» עכבר מיקסים: עם מוסקומן
» עכבר מיקסים: עם אורן קנלשטיין

"בגדול הסט לא מתחייב לז'אנר אחד", הוא אומר, "קיימים בו חומרים חדשים וישנים ביחד, ובגדול דברים שאני נוהג לנגן לאחרונה ולהזיז איתם את האנשים. רוב ההשפעות שאני סופג ומיישם בסטים שלי הם מאזור לונדון, ויוצא לי לגעת המון ב־UK Fאנקי, האוס על סוגיו ומעט טכנו. בתחילת הסט הרכבתי מאש־אפ מעניין שכדאי לשם לב אליו".


מה שנכון מוזיקלית ולא עסקית. די.ג'יי קין (צילום: גל דנון)

איך אתה מרגיש לגבי הדרך שעברה חבורת סאבמוב?
"אני חושב שמדובר בדרך מבורכת. אנחנו צוות הפקה שמאז ומעולם היה שם בשביל המוזיקה ותמיד הבאנו את מה שהיה חם ונכון בז'אנר שבו עסקנו. באופן טבעי, עם השנים כל אחד התפתח מוזיקלית לכיוונים שונים, ואני מרגיש שהגעתי למקום שאני נמצא בו בצורה מאוד טבעית. יתרה מכך, המוזיקה שאני אוהב מאפשרת לי להתפתח לכיוונים טובים יותר ולדבר לקהל בוגר יותר בגילים שלי".

המוזיקה שאתה אוהב, מנגן ומקדם מגיעה מהאי הבריטי, אבל תל אביב מרגישה היום הרבה יותר "ברלינאית".
"אתה צודק. מעטים הגופים כרגע שדוחפים את הז'אנרים הללו קדימה, ואין ספק שהקהל נישתי יחסית. למזלי, כרגע אני בהחלט מחפש להתפתח ולעשות מה שנראה לי נכון מוזיקלית ולא עסקית. מהעניין הזה אני לא אתעשר, אבל אני בהחלט מרגיש שיש לי המון יכולת לעשות דברים קטנים ואיכותיים".

הליבה של העניין הזה הוא הליין רנדום סירקלס שאתה מריץ.
"הרנדום סירקלס קיים כבר שנה והוא לא היה יוזמה שלי מההתחלה. לאחר כמה תקלוטים בשסק ואחד ברנדום הבנתי שאני אוהב את האג'נדה של הערב והחלטתי להירתם. אני חושב שמאז הכנסתי הרבה גוון אישי, אופי וניסיון לעניין. אנחנו מקיימים אותו באמצע השבוע במקומות משתנים, והקהל בעיקר מורכב מחברים ומעוקבים אדוקים. מבחינה מוזיקלית אנחנו נוהגים לארח תקליטנים מקומיים שעומדים בסטנדרט הנכון, ובגדול הדגש הוא לאו דווקא על ז'אנר מסוים, אלא פשוט על סלקשן מעולה ועל סטים מגניבים וחווייתיים. לגבי העתיד, אנחנו מתכוונים לשמור על אופי הערב כאינטימי ונטול הייפ מיותר, אבל גם שוקלים כל הזמן אירוחים מגניבים מחו"ל. אנחנו מקווים שנחגוג את מסיבת השנה שלנו עם אמן ראוי".

אז איפה אתה מקווה להיות בעוד, בוא נגיד, שנה?
"כדי.ג'יי Keen אני מקווה להמשיך לתקלט גם באופן עצמאי, וכמה שיותר - יותר טוב. אני תמיד מחפש לקיים שיתופי פעולה חדשים ומרעננים, ובעתיד אני מקווה להמשיך ולהתחבר לעוד הרבה גורמים רלוונטיים בעיר. לאחרונה גם 'צורפתי' למקום חדש שעומד להיפתח בתקופה הקרובה, ואני מתרגש מאוד לעשות להם את התכנים המוזיקליים".

 

1." Mosca - "Tilt Shift
2. סיון שביט - "משקה דמעות"
3. Happa - "Secrets
4. "Ejecta - "Dazed
5. "(Homework - "Confessing (Original Mix
6. "Ossie - "Supercali (feat. Black Orange
7. "(Ramon Tapia, Sandy Huner - "Garry (Original Mix
8. "(Gingy & Bordello - "Iron & Water (Original Mix
9. "Mark Henning - "Trojan (Original Mix
10. "#Unknown - "Blessing in Disguise
12. "Chris-Q - "Club Nightmare (Freeman & Farrelly Re-Work
13. Zebra Katz, Boyfriend - "W8WTF (Chaos In The CBD Remix
14. Nightcrawlers - "Push the Feeling On (Original 2 Step Club Mix)"


תגיות: יוני שרוני
תגובות גולשים
הוסף תגובה +

(1 מדרגים)

דירוג הגולשים:

דרג את הכתבה

  • Currently 3/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5