לילה

עדכנו אותנו
מסיבות פסח 2014: מרתון של קרחנה

יום רביעי 16 באפריל 2014 09:00 מאת: עכבר העיר

המרפסות נפתחות והטבע מוצף באינסוף מסיבות. חופש פסח מביא איתו מרתון מסיבות ופסטיבלים מרקיד במיוחדמקרחנה לקרחנה. מסיבות פסח

(אילוסטרציה: Dreamstime)

פרסומת

» חדשות לילה: בר הפטיש החדש שלכם
» פסח 2014


חמישי - 17.4

» פסטיבל דוף: האירוע המרכזי של פסח, מזה 11 שנים, פסטיבל הטראנס "דוף" - חוזר. הפסטיבל, שמהווה מפגש בין שבטיים, קצוות וזרמים שונים, מציע ארבעה ימים של בריחה מהמציאות לעולם צבעוני ושמח. השנה את גרעין הטראנס המגובש מתבלים בשש הופעות חיות נוספות ומרחיבים את הקשת המוזיקלית עם שלוש במות שונות. בין האמנים המשתתפים: Ott, Bluetech, Psykovsky, D-Nox, Onkel Dunkel, Psysex, Cactus, ועוד רבים. המתחם עצמו מושקע וכולל חצר, נדנדות, פינות צ'י, סדנאות, דוכנים ועוד. מ- 12:00, כנרת. לפרטים.

» אוסונלדה ו-DVS1 בבלוק: מפיק הדיפ האוס האמריקאי, שאחראי על כמה מהמנוני הרחבות הגדולים של השנה האחרונה - אוסונלדה, מגיע להופעת בכורה בישראל במועדון הבלוק. רחבת הסקוואט תתפנק באותו זמן ב- DVS1, בן טיפוחיהם של בן קלוק ודריק מאי ומי שהפך להיות סוגר המסיבות הרשמי של הברגהיין עם סטים של 12 שעות לפחות. תמיכה מקומית יתנו עמיחי מטיאס, יותם אבני, פרטוק ואנה. מ-23:30, הבלוק, דרך שלמה 157, תל אביב. לפרטים.

» בוריס ברצ'ה בקומפורט: ליין המסיבות "Tel Aviv Calling" שמר את התותחים הכבדים לחג, ולכבוד פסח מחזיר את יקיר הרחבה, בוריס ברצ'ה למועדון. ברצ'ה יגיע לסט של שלוש שעות שישלב חומרים שטרם ראו אור יחד עם מיטב להיטיו. יחממו: Mark F, גארי לחמן, Nativ ואמיר גולני. מ-23:00, קומפורט 13, תל אביב. 70-100 שקלים.

תגיות: מסיבות בתל אביב, פסח

(48 מדרגים)

דירוג הגולשים:

  • Currently 3/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5