יום העצמאות 2014: כל המסיבות השוות לחג

יום חמישי 01 במאי 2014 09:00 מאת: עכבר העיר

מחפשים איפה לחגוג את יום ההולדת ה-66 למדינה? מסיבות טבע, מסיבות רחוב, רייבים ומועדונים - הכנו עבורכם את המדריך המלא לחגיגות יום העצמאות


חוגגים עצמאות. כל המסיבות

(אילוסטרציה: Dreamstime)

פרסומת
מסיבות רחוב, מסיבות גג, מסיבות טבע או קרחנות במועדונים. רגע לפני שמתפנים לעל האש המסורתי, ערב יום העצמאות מציע אינסוף מסיבות וארועים מיוחדים. בעמוד זה יתעדכנו במהלך הימים הקרובים כל מסיבות יום העצמאות 2014, כך שכדאי מאוד לשוב ולהתעדכן. אם ידוע לכם על מסיבת עצמאות שעדיין לא מופיעה אצלנו, שלחו לנו מייל: citymouse.night@gmail.com

» יום העצמאות - לכל האירועים

לכל מסיבות יום העצמאות בתל אביב
לכל מסיבות יום העצמאות במרכז
לכל מסיבות יום העצמאות בצפון
לכל מסיבות יום העצמאות בדרום
לכל מסיבות יום העצמאות בירושלים


מסיבות יום העצמאות בתל אביב


» דימיטרי וגאס ולייק מייק בגני התערוכה:
זוג האחים מבלגיה, דימיטרי וגאס ולייק מייק, חוזרים לישראל בפעם הרביעית לעוד אירוע משמח. אחרי שניגנו בכל הבמות הגדולות והמבוקשות בעולם, יגיע הצמד המצליח לארץ להרים מסיבת עצמאות שכוה מוזיקת דאנס אלקטרוני. יום שני, ה-5 במאי, מ-16:00. גני התערוכה, תל אביב. 260 שקלים.

» רייב עצמאות של הברזילי & הבוטלג: לפני מספר שנים יצאו הברזילי והבוטלג בהתחייבות לגאול את הבליינים מהרחוב הדביק של יום העצמאות ולספק אלטרנטיבה אמיתית. גם השנה יערכו רייב עירוני עמוס בכל טוב: על העמדה תמצאו את Shlomo & Acid Wolf Band, דיפ'ה ובירי, יותם אבני ורד אקסס. בחצר ההאוס ינגנו עפרי גופר, עידית פרנקל & ניב הדס ואוריה. יום שני, ה-5 במאי, מ-22:30. גלריה מאירהוף, דובנוב 8, תל אביב. 50 שקלים עד חצות, 70 שקלים אחרי.

» עצמאות בבלוק: מועדון הבלוק חוגג 66 לישראל במסיבה עם 11 די ג'יי ישראלים אשר יתפרשו על שלוש רחבות שונות. ברחבה הראשית יחגגו עם דיסקו, האוס וטכנו הדי ג'יי עמיחי מטיאס, עמרי סמדר, יוגו, ובק טו בק של פרטוק ועפרי גופר. ברחבת הסקוואט יחגגו על היפ הופ, ביטים, בייס ויו קיי פאנקי הדי ג'ייז נדבר נאמן, אור הקטן, גאלו וכלבתא. בלאונג' ינגנו ניינטיז צח זמרוני ושקד דודוביץ'. יום שני, ה-5 במאי, מ-22:30. הבלוק, שלמה 157, תל אביב. 30-50 שקלים.

» פסטיבל פנטהאוס בקומפורט:
צוות פנטהאוס מרים את הרף, ועורך השנה מסיבת עצמאות מיוחדת, הכוללת שלוש במות, שמונה די ג'ייז וחצר עם בריכה. על הבמות ישתלטו דארוויש, Adidor, Juvi, Ifty & Amit Cohen, פוגל ועוד רבים. בחצר תנוגן מוזיקה ישראלית כל הערב. יום שני, ה-5 במאי, מ- 22:00, קומפורט 13, תל אביב. 60 שקלים.

» מסיבת גן באומן 17: הדיזי, מזג, בקי, ביגי וטנג'יר מאחדים כוחות פעם נוספת לטובת מסיבה פרועה באומן. השנה, לכבוד החגיגות ובשם הישראליות המסיבה תתפרש על חלל המועדון כמו גם החצר המפנקת במקום. ברחבה הפנימית ינגן די ג'יי נועם צלנר, במסיבת גן החיצונית ינגן די ג'יי עומר טיאר. יום שני, ה-5 במאי, מ-21:00. האומן 17, אברבנאל 88, תל אביב. לפרטים.

» עצמאות שמח במלגו ומלבר:
בר הדגים ופירות הים פותח את הקיץ במסיבה מיוחדת ליום העצמאות, עם תפריט ייחודי, אלכוהול ומוסיקה. בין המנות שיוגשו והוכנו במיוחד לאירוע על ידי השפים מוטי טיטמן ואור מיכאלי: פיתה קבב, פיתה חריימה ופיש אנד צ'יפס. את המסיבה ילוו שלושה דיג'ייס: ben ring, yogo, ו-charly. שלישי, ה-6 במאי, מ-12:00, מלגו ומלבר, רוטשילד 142, תל אביב.פותחים את החגיגות. עצמאות 2014 (אילוסטרציה: Dreamstime)

» עצמאות ותיקים במסיבה כפולה: ליין מסיבות ותיקי האזימוט והפינגווין חוגג עצמאות, במסיבה כפולה שתתפרש על שתי רחבות הברקפסט. ברחבה הראשית אורן טופט בסט של המנוני ניינטייז, אלטרנטיב, אינדי גראנג' ועוד; ברחבת המילק אורן בלישה עם הקלאסיקות. יום שני, ה-5 במאי, מ-22:00. ברקפסט קלאב, רוטשילד 6, תל אביב. לפרטים.

 

» רייב עצמאות בחדר 140: הרחק מספריי השלג הטורדניים ופטישי האוויר המציקים, החדר 140 חוזרים להשחית את הרחוב. לכבוד המאורע הזמינו את הלהקות, "כלפטע" ו"גריי", אחריהם ולפניהם אלי ווקס ושאול חוחובה ינגנו בק טו בק חושני. תפריט עצמאות מיוחד של מכבי-ערק-טובי חופשי ב-66 שקלים. יום שני, ה-5 במאי, מ-21:30. חדר 140, בן יהודה 140, תל אביב.


» עצמאות בפסאז': באמצע הכאוס, אבל רחוק מחשבתית, הפסאז' חוגג עצמאות בחלל, בערב מלא סאונדים חלליים ותפאורה נוצצת במיוחד. המוזיקה תסתובב סביב ספייס דיסקו, פיוזן של דיסקו וסאונדים עתידניים, מאת הדי ג'ייז Josef & Shahaf, ז'אן קלוד גברי ואלק לי & אסף שמואל. יום שני, ה-5 במאי, מ-21:00. פסאז', אלנבי 94, תל אביב. 20-30 שקלים. לפרטים.

» ג'יפסי סטייל בקונטיינר:
הקונטיינר פותחים את שערי הנמל ועורכים מסיבת ג'יפסי טרייבל לייב פתוחה לקהל הרחב. על הבמה - להקת האינדי ג'יפסי, "סומסום" יעלו קרקס צועני, לפניהם ואחריהם טורי באבא בסט עם התחלה צוענית ומקפיצה שתמשיך לטרייבל ביטס אלקטרוניים. יום שני, ה-5 במאי, מ-21:30. קונטיינר, האנגר 2, נמל יפו. כניסה חופשית.


» מסיבת רחוב בבנציון: האוזן השלישית, האוזן בר והבנציון מאחדים כוחות ועורכים מסיבת רחוב פרועה בלב תל אביב. נדב אגמי ינגן סט לייב ואחריו נוי אלוש יתקלט. במהחל הערב בירות יעלו ח"י שקלים. צ'ייסרים 10 שקלים והבנציון יספק אוכל רחוב מיוחד. יום שני, ה-5 במאי, מ-21:00. בנציון 1, קינג ג'ורג' 48, תל אביב. כניסה חופשית.


»  רייב עצמאות: באחת השכונות היפות של תל אביב, מעבר רחוב תמים מוביל לרחבת ריקודים ענקית באוויר הפתוח. אל הרחבה הוסיפו בר מוזל, מערכת סאונד מפנקת, תאורה ועמדת די ג'יי. על העמדה ישתלטו Ayatola, Sabbo & Weedo, Shai Sensi ו- Your Mom's Boyfriend, שינגנו רגאיי, ג'אנגל, דראם&בייס, ברייק-קור ועוד. יום שני, ה-5 במאי, מ-22:00. לפרטים.


» דאנס סביב שנות ה-90: ליין מסיבות שנות ה-90 חוזר במהדורה חגיגית. הפעם, לכבוד יום העצמאות, תתקיים מסיבת דאנס עם להיטי הקלאב הגדולים של מוזיקת הדאנס והאלקטרוני של הניינטיז, והגרלת כרטיסים להופעה של פרודיג'י בארץ. על העמדה יעלו סתיו בן יקר ואופיר סופר. יום שני, ה-5 במאי, מ-22:00. הלנס קלר, החשמונאים 113, תל אביב. 40-60 שקלים.

» מסיבת רחוב בגילדה: בר הגילדה מאחד כוחות עם ליין הסבן אילבן ועורכים מסיבת עצמאות בלב תל אביב. שלושה די ג'יי ינגנו את מיטב קטעיהם תחת כיפת השמיים - מורי באום עם אלקטרו רוק, הייל דן עם מיינסטרים, ותמי ביברינג עם האוס. האירוע יערך בשיתוף מכללת מנשר, ולאורך הערב יוקרנו עבודות של סטודנטים על גבי קיר ענק. יום שני, ה-5 במאי, מ-21:00. גילדה, אחד העם 64, תל אביב. כניסה חופשית.

» יארד סטורם בוויב ג'מייקאני:
ליין המסיבות "יארד סטורם" חוזר בעוד מסיבה של וויבז ג'מייקאני אותנטי ששם את הרגאיי והדאנסהול במרכז. על העמדה תמצאו את חבורת יארד סטורם - A-mar Sound, Badboy intl' tabasco ו-Mystical Youth שיארחו את Sabago ו- Badawin. יום שני, ה-5 במאי, מ-22:30. פלאץ', לבנדה 2, תל אביב. לפרטים.

» עצמאות בפרדייז גראג': הלוקיישן האטרקטיבי של הפרדייז גראז' מארח מסיבת עצמאות חגיגית. ברחבה הראשית, בעלת הניחוח האירופאי, ינגן יניב אוחנה סט עצמאות מיוחד, בחצר מתחם מפנק תחת כיפת השמיים ובאזור ה-VIP שתייה חופשית כל הלילה. אפשרות לקניית כרטיסים לפי מסלול. יום שני, ה-5 במאי, מ-21:30. פרדייז גראז', קיבוץ גלויות 49, תל אביב. לפרטים.

 

» מסיבת עצמאות בויקי כריסטינה: כמיטב המסורת, גם השנה הויקי כריסטינה משנה עורה ממסעדה למסיבה ועורכת חגיגה ליום העצמאות. על העמדה יעשו בק טו בק יובל זך וג'ניה. יום שני, ה-5 במאי, מ-21:00. ויקי כריסטינה, מתחם התחנה, מבנה 17, א', תל אביב.  6 שקלים. לפרטים.

» מסיבת רחוב לא שפויה באחים: מסעדת האחים וקזינו סן רמו מאחדים כוחות לעוד מסיבת רחוב פרועה בצהרי היום, תחת השמיים. הבלאגן יתחיל בברביקיו המסורתי, וימשיך בתקלוטים על עלאק לי, רדיו טריפ, הופעה חיה של בום פם, תקלוטים של הקשר הקריבי ולסיום ינגנו רד אקסס. יום שלישי, ה-6 במאי, מ-12:00. האחים, אבן גבירול 12, תל אביב. כניסה חופשית.

» אופן אייר עם פצ'אנגה בויז: מפיקי המסיבות, "ניוז", "N-Factorial" והרדיו EPGB מאחדים כוחות במסיבת משותפת שתספק אלטרנטיבה לעיר הצפופה ורוווית המשטרות של יום העצמאות. את האפטר יערכו בריביירה של יפו, תחת כיפת השמיים, בין דקלים, גלים מתנפצים ושמש רכה - בחוף הדבש. על העמדה צמד התקליטנים פצ'אנגה בויז, ועל התמיכה המקומית תומר אלמוג & משה אבוטבול, Erez NYC, אמיר אגוזי ואוריה קלפטר. יום שלישי, ה-6 במאי, מ-12:00. חוף הדבש, יפו. 70-100 שקלים. לפרטים.

» מסיבת בריכה של החתול והכלב: חתולי הצמרת של החתול והכלב מקבלים את בוקר יום העצמאות בלי בגדים, עם הרבה שמש ובבריכה. המקום כולל מדשאות, ציליות, פינות צ'ילאאוט ורחבת ריקודים תחת כיפת השמיים. על המוזיקה: סהר זנגילביץ, גיא מנצור ואסי קוז'אק. יום שלישי, ה-6 במאי, מ-10:00. לפרטים.


» מסיבת צהריים של ארמדה רקורדס בנמל:
ארמדה רקורדס חוזרים בהפקת ענק, והפעם במסיבת צהריים תחת כיפת השמיים. על פני 12 שעות ינגנו מיטב הדי ג'ייז, בהם: Alex M.o.r.p.h, Jerome Isma-ae, Junkdna, וויקנד הירוז, Huda G & Max Poliak ועוד. יום שלישי, ה-6 במאי, מ-12:00. נמל תל אביב. לפרטים.

» מסיבת צהריים בלופט:
האיסמי סלמה חוגגים עצמאות במסיבת צהריים בלופט שלהם, בעל התצפית הישירה לשקיעה. די ג'ייז יתפרעו על הפטיפונים ונשנושים בשריים וטבעוניים יתהפכו על המנגל. יום שלישי, ה-6 במאי, מ-14:00. איסמי סלמה, אסתר המלכה 2, תל אביב. 30-50 שקלים. לפרטים.

» מסיבת צהריים בביר גרדן: הביר גרדן חוזרים עם עוד מסיבת צהריים תחת כיפת השמיים. ביום העצמאות ישתלט הבר על הרחבה המפנקת של הכיכר ויערכו מסיבת עצמאות, עם די ג'יי ניר גולדמן, דוכני מזון והפתעות אלכוהול. יום שלישי, ה-6 במאי, מ-14:00. ביר גרדן, ריינס 2, תל אביב. לפרטים.

» מוצאי עצמאות ישראלי בפסאז': הפסאז' חוגג את יום העצמאות בצאתו, ומארח שורת אמנים ישראלים מכובדים. בין האמנים: עוזי נבון ומכרים במחווה לאריק איינשטיין, סקולמאסטר עם גרוב ישראלי,CohenBeats & Shuzin עם ביטים, סימפולים וסינתים וטרטל עם אוסף טיונים מהתקליטים. יום שלישי, ה-6 במאי, מ-21:00. פסאז', אלנבי 94, תל אביב. 30 שקלים.


» לכל מסיבות יום העצמאות בתל אביב


קרחנה. חוגגים עצמאות (אילוסטרציה: Dreamstime)


מסיבות יום העצמאות במרכז


» Surf & Roll ברמת השרון: רמת השרון ממשיכה לתחזק את מעמדה כעיר צעירים ולייף סטייל, ועורכת מסיבה סרף & רול, הכוללת מוזיקה, אמנות, גלישה וסקייטבורד. במסיבה תקום בימת הופעות שתארח את מרסדס בנד עם אסתר רדא, בום פם, מלכה באיה עם אקסום, ודי ג'יי אורי שוחט עם פלד ואורטגה. לצד הבימה יקום מתחם סקייטבורד עם מופעי ראווה. יום שני, ה-5 במאי, מ-22:30. מתחם העירייה, שדרות ביאליק, רמת השרון. כניסה חופשית.

» רייב עצמאות בראשון לציון: עיר הצעירים, ראשון לציון, מרימה עוד מסיבה מיוחדת, והפעם רייב עצמאות חגיגי באמפי פארק. בין המופיעים: סקאזי, עברי לידר, מוקי, גיא ויהל ואינפקטד מאשרום. יום שני, ה-5 במאי, מ-23:00, אמפי פארק, ראשון לציון. לפרטים.
 
» עצמאות באחוזת גן: מסיבת עצמאות ב"אחוזת גן", גן אירועים בעל שני מתחמים משוגעים - אחד סגור ושני תחת כיפת השמיים. על המוזיקה אמונים די ג'יי באגו בסט היפ הופ, יהיה גרין במיינסטרים, לירון מנדל בהאוס וספייס קאמל עם טראנס. בירה וצ'ייסרים יוצעו לחוגגים ב-4 שקלים כל הלילה. יום שני, ה-5 במאי, מ-21:00. אחוזת גן, קיבוץ נען. לפרטים.
 
 

» עצמאות בשמורת בני ציון: בבני ציון חוגגים יום הולדת למדינה במסיבת עצמאות חברית, בגבעה שליד השמורה. די ג'יי עידן הריס על המוזיקה וכל הבר בחמישה שקלים. יום שני, ה-5 במאי, מ-22:00. בין שמיים לארץ, שמורת הטבע בני ציון. לפרטים.

» עצמאות סטודנטיאלית בשפיים: בשפיים חוגגים עצמאות במסיבת סטודנטים שתתפרש על פני אוויר ים ויבשה. לכבוד המסיבה שפיים איחדו כוחות עם הברים הנזל וגרטל, אמ-צע, לנון ובאגסי-מלון. במסיבה שתי רחבות ריקודים עם הדי ג'ייז Riio, Yaya Green, סער לגזיאל, תומר מייזנר ועוד. יום שני, ה-5 במאי, מ-21:30. פארק המים שפיים. לפרטים.
 
» רייב עצמאות הספרייה והאומן 17: בר הספרייה מארח את האומן 17 לרייב עצמאות באווירת פסטיבל. מאיה סימן טוב בהופעה חיה, הרכב הטראנס Major 7 בסט לייב והרזידנטים לירון מנדל ומאיר מלכה בסט בק טו בק. עוד יהיו: דוכני מזון, זוהרים ותפאורה עצמאותית. יום שני, ה-5 במאי, מ-22:00. הספרייה, שרה ושמואל גוטהילף 1, רחובות. 50 שקלים.
 
» מסיבת רחוב בסעידה בר: סעידה נשארים קרוב לבית, ועורכים מסיבת עצמאות שיכורה וחברית. הבר ישתלט על הרחוב כולו ויחגוג תחת כיפת השמיים עם הדי ג'יי אדם לב. יום שני, ה-5 במאי, מ-21:30. סעידה, סוקולוב 79, חולון. לפרטים.

» עצמאות 50+ בבית הצנחן: כמיטב המסורת, בבית הצנחן חוגגים עצמאות במסיבה לגילאי 50+, עם ריקודי שנות ה-60, דיסקו, לטיני, ים תיכוני ומוזיקה עכשווית. את העמדה יאייש די ג'יי שלום ימין, לצד הופעה של הזמר והגיטריסט כפיר עוז. המסיבה כוללת קייטרינג מלא של שלושה סוגי בשר, 15 תוספות וקינוחים, שתייה קלה, חמה ואלכוהולית חופשית כל הלילה. יום שני, ה-5 במאי, מ-22:00, ויוה בית הצנחן, רוקח 121, רמת גן. 80 שקלים. לפרטים.
 
» עצמאות על החוף בקיבוץ: הגוטה בר מגיע למסיבה ציונית ב"קיבוץ על החוף", ומה שחשוב להם יותר מהכל זה לשתות ולשתות. לכבוד המאורע סידרו מחירי קיבוץ, שבם וודקה רדבול ב-19 שקלים, בירה ב-15 שקלים וצ'ייסרים ב-9-13 שקלים. יום שני, ה-5 במאי, מ-21:30. קיבוץ על החוף, הטיילת 19, חוף ראשון לציון.
 
» רייב עצמאות בדולי פרטון: הדולי פרטון מקבלים את יום העצמאות ברייב תחת כיפת השמיים, עם שלושה ברים, די ג'ייז ומלא אביזרים כחול לבן. יום שני, ה-5 במאי, מ-20:00. דולי פרטון, בן גוריון 22, הרצליה. 50 שקלים עם משקה חינם, או 30 שקלים עם צ'ייסר חינם.
 
» הרמוניה בגן תחת כיפת השמיים: שיתוף פעולה גדול מימדים הוליד הפקה בגן האירועים "הרמוניה בגן". הגן בעל שני מתחמים, הכוללים רחבת ריקודים ומתחם V.I.P מפנק באויירה פסטורלית. על העמדה ישתלטו הדי ג'ייז נאור באגו יהודה ומומי לוי עם היפ הופ,  אור נחום עם סט מיינסטרים, אור ביטון במיינסטרים ובליס עם טראנס. תפאורה מיוחדת ומחירים ידידותיים. יום שני, ה-5 במאי, מ-22:00. הרמוניה בגן, האדום, א.ת כנות. (צומת בילו) לפרטים.

 
 
#alt
חוגגים, ואז חוגגים עוד. עצמאות 2014 (אילוסטרציה: Dreamstime)

» לכל מסיבות יום העצמאות במרכז


מסיבות יום העצמאות בדרום


» רייב וולקנו מבית היוצר של מגנג'ה:
מגנג'ה טרייב חוזרים בעוד רייב ענק בטבע, והפעם באווירה ציונית. לכבוד מסיבת העצמאות החגיגית, "וולקנו", יקום כפר פסיכדלי עצום, הכולל שתי במות גדולות, 44 אמנים ושלוש הופעות חיות אשר ימתחו על פני 24 שעות. בין האמנים המופיעים: אינפקטד מאשרום, Hilight Tribe, מטבוחה פרוג'קט, קוסמוזיס, לאוד, אזקס, סאן פרוג'קט, שאקטה ועוד. יום שני, ה-5 במאי, מ- 21:00. לפרטים

» עצמאות בבאלי בר: הבאלי בר באשקלון חוגג עצמאות וימי הולדת של חברים, עם די ג'יי יהודה תורג'מן ושתייה קלה חינם כל הערב. יום שני, ה-5 במאי, מ-21:30. באלי בר, מתחם חופשמן, אשקלון. 40 שקלים.


» עצמאות במנצ'ילה: במנצ'ילה חוגגים עצמאות בליינאפ מושקע הכולל את הרכב האלקטרוני Kick The Habbit, הדי ג'יי White Noise ודי ג'יי שלומי כהן. המסיבה תתפרש על שלושה מתחמי ריקודים ענקיים והחצר המפורסמת. מחירים מוזלים, מתחם אוכל ונרגילות הגרלות פרסים והטבות לסטודנטים. יום שני, ה-5 במאי, מ-22:00. מנצ'ילה, ארלוזורוב 50, באר שבע. לפרטים.

 

» עצמאות סטודנטים בכפר אביב: כמיטב המסורת, בכפר אביב חוגגים עצמאות במסיבת סטודנטים חגיגית. המסיבה כוללת: אלכוהול תוצרת חוץ, על האש ונשנושים חופשי,  די ג'יי הבית טל בר נוי, תפאורה ססגונית ופינות צ'ילאאוט. יום שני, ה-5 במאי, מ-22:00. כפר אביב, מועצה אזורית גדרות. לפרטים.

 

» עצמאות בברכט: חגיגות יום העצמאות בברכט, עם הדי ג'יי שי כהןבסט עצמאות פריסטייל, האורח המיוחד, "יאצק ביחו הגדול" ו"וקנין שפם ארוך". יום שני, ה-5 במאי, מ-22:00. ברכט, זלמן שזר 31, באר שבע. לפרטים.»
לכל מסיבות יום העצמאות בדרוםמסיבות יום העצמאות בצפון


» סולואריס וגרוב אטאק בטבע הצפוני:
מפיקי המסיבות של גרוב אטאק וסולאריס באיחוד כוחות נדיר תחת הכותרת "אטמוספר". במסיבה יקימו פיסת גן עדן הכוללת שני מתחמי מוזיקה - הבמה הראשית ובמת האווירה. בין הבמות יתפרו הדי ג'ייז: Desert Dwellers, אסקימו, טריסטן, ליקוויד אייס, יוניון ג'ק, וויילד באנץ', פרפקט סטריינג'ר ועוד רבים. במסיבה יקומו גם מתחמי צ'אי, אוהל הקרנו סרטי קאלט, גן מעוצב ובזאר אמנות. יום שני, ה-5 במאי, מ-22:00. צפון הארץ. לפרטים.» רייב אואזיס:
חוויה מוזיקלית תחת כיפת השמיים בגן אירועים בלב עמק טבעי ופסטורלי. לכבוד המסיבה המקום יתוחזק בהגברה מיוחדת ותפאורה ותאורה מסיבותיות. על העמדה יעלו הדי ג'ייז כפיר שלי, באגו, צח זיו, בן גוטר וריתמו. יום שני, ה-5 במאי, מ-23:00. בת הגלבוע, קיבוץ גבע. לפרטים.

» עצמאות בחוף דור: באחד החופים היפים בארץ תתקיים מסיבת יום העצמאות בסימן מסיבת חוף. על העמדה Feller ינגן גלובל ביטס ומש-אפס מו ידיו, MaaYan תנגן מהיפ הופ, דרך פוסט דאבסטפ ועד טראפ, ו-Carmel Peach בסט מינימל טכנו. יום שני, ה-5 במאי, מ-22:00. חוף דור. לפרטים.


» עצמאות באיניגו מונטויה:
בערב החשוב להם בשנה, האיניגו מונטויה מעוניינים להגיד לישראל תודה על כך שהיא מאפשרת להם לעשות בלאגן בסצנת הלילה - במסיבה. לכבוד המאורע הזמינו את הדי ג'ייז גל מלכה & בורה, בן גוטר & דודו פריז שינגנו היפ הופ, הוציא מבצע 2+1 על הבקבוקים, מופעי זיקוקים מאפרות ומרפסת עם מוזיקה ישראלית. יום שני, ה-5 במאי, מ-22:00. איניגו מונטויה, קניון אם הדרך, מושב בית חרות.


» לכל מסיבות יום העצמאות בצפון


מסיבות יום העצמאות בירושלים


» עצמאות בעמק המצלבה:
חגיגת עצמאות חברית, תחת המרחב הפסטורלי של כיפת השמיים, עם בר מוזל, צ'אי שופ והגברה טובה. על העמדה ישתלטו Rasta Zion בסט רוטס, רגאיי וראב אה דאב, Amir Peer עם מוזיקה מרחבי הגלובוס, ו-Nice Guy בסט אלקטרוני. יום שני, ה-5 במאי, מ-21:30. עמק המצלבה, ירושלים. כניסה חופשית (מסיבת כובע). לפרטים.


» רייב עצמאות בג'אסטיס: בירושלים מחזירים את מסורת חיי הקלאבינג וקוראים לאנשים מהמרכז לעלות לרגל המסיבה. במועדון בג'אסטיס יתקיים RAVE02 בניצוחם של Digital X, מהשמות החמים בסצנת הפרוג העולמית; ו-Driftmoon, מפורצי הדרך של השנה האחרונה. יתמוך מקומית - שי דניאל. יום שני, ה-5 במאי, מ-22:00. ג'אסטיס, בית לחם 28, ירושלים. לפרטים.

» עצמאות באברם: ערב עצמאות באברם בר, עם מסיבת אתנו רגאיי אלקטרונית. בערב יופיע ההרכב העצמאי Anna RF שמנגנים ביטים וכלי נגינה עתיקים וחדשים לייב. לפני ואחרי די ג'יי קולומבוס בסיבוב מוזיקלי סביב העולם. מחירים מיוחדים על הבר. יום שני, ה-5 במאי, מ-21:30. אברם בר, יפו 97, ירושלים. 40-50 שקלים.


»
לכל מסיבות יום העצמאות בירושלים


תגובות גולשים
הוסף תגובה +

(29 מדרגים)

דירוג הגולשים:

דרג את הכתבה

  • Currently 3/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5