מיהורם גאון עד יובל המבולבל: תוכניות הילדים של הקיץ

יום ראשון 26 ביוני 2011 08:58 מאת: שלי אלעזר, עכבר העיר אונליין

הכבלים והלווין מציעים תכניות בחינם ב-vod, רינת ויויו מטיילים בעולם, יוני והמחוננים לומדים להיות חברים - ועוד המון תכניות שמחכות לילדים שלכם על המסך הקטן בקיץ הקרוב


במקום קייטנה. יובל המבולבל

פרסומת

"מה הייינו עושים בלי הטלוויזיה בקיץ"? זו בוודאי תהייה של הורים רבים, בטח בימים חמים מדי שאין בהם קייטנה וכולם נשארים בבית. תכניות טלוויזיה של החופש הגדול היו חלק בלתי נפרד מרוב ההורים הצעירים היום, בימים בהם הטלוויזיה לא היתה דבר כל כך מובן מאליו - היום יש כבר מבחר ענק של ערוצים, אז כדי לעשות לכם סדר קבלו את התכניות הצפויות בערוצי הילדים השונים, בקיץ הקרוב.

סרטי הילדים שמחכים לכם בקיץ
תכניות טלוויזיה לילדים

חופש לקטנטנים


הקייטנה של הופ! - בערוץ הופ ילדכם יוכלו להינות כל יום עם נחשון כל יכול (אסף אשתר) ו"דודידו", תחת הסיסמא "עברית שפה יפה". השניים יציגו מידי יום מגוון של משחקי מילים נרדפות, חרוזים, פתגמים ידועים ודקלומים קלאסיים במטרה להעשיר את ידיעת השפה העברית ואת אוצר המילים בקרב הצופים הצעירים. בנוסף יופיעו בערוץ עיבודי אנימציה מרהיבים של דקלומים של מיטב משוררי הילדים כגון: "מה עושים העצים" מאת ע. הלל, "מן החלון פרח מציץ" מאת ח.נ.ביאליק, "מה עושות האילות" מאת לאה גולדברג ו"שיר הא',ב'"  מאת נעמי שמר. נחשון ודודידו יעודדו את הילדים להמשך פעילות בתום התכנית באתר האינטרנט של הופ.
» הקייטנה של הופ!, ימים ראשון-חמישי בין השעות 8:00-10:45 ובין השעות 16:45-18:00. יום שישי בין השעות 8:00-10:45.

המועדון של יובל - "יובל המבולבל" גם הוא חוזר בתכנית המוכרת. במהלך  התכנית יארח יובל בכל פרק חבר אחר: אהרון (אלי גורשטיין) - השכן הנרגן שאוהב לישון, חגי (אלדד פריבס) - השכן הפעלולן בעל הרעיונות המשוגעים, שלומית (אביטל מטרי) - השכנה התוססת ומלאת הרעיונות ויותם (עמית מוריס) - המחנאי הקטן שמאוד אוהב את הטבע.
» המועדון של יובל, ערוץ הופ, ימים ראשון-חמישי בשעות 7:30 ו- 17:30. יום שישי בשעות 7:30 ו-16:40. שבת בשעה 8:15.

  המועדון של יובל המבולבל מארח

הכוורת - סדרת אנימציה מוזיקלית לילדים. משפחת הדבורים מתגוררת יחד בכוורת: אמא, אבא ובזבי. בעזרת החברים מגלה בזבי הקטן על העולם הגדול וכיצד הוא פועל.
» הכוורת, ערוץ הופ, ימים ראשון -חמישי ב-7:40 וב-16:50. יום שישי ב-7:40. בשבת ב-18:30.

הטקטקים - סדרת הרפתקאות ומסעות. הכירו את חברות הטקטקים, חבורת חיות-רובוטיות כשלכל אחד מהם כשרון ויכולת מיוחדת משלה. בעזרת יכולות המהפך המיוחדות שלהן, ובעזרת חברות, תמיכה ושיתוף פעולה, מצליחים ה"טקטקים" לפתור ולעבור בהצלחה כל משימה.
» הטקטקים, ערוץ הופ, ימים ראשון-חמישי ב-8:55 וב-17:30. יום שישי ב-18:55 וב-16:30. בשבת ב-18:45.


עומדים בכל משימה. הטקטקים

צפרדע וחברים - סדרה חדשה המבוססת על ספריו הפופולאריים של מקס ולנטוס. צפרדע וחבריו - ברווזה, ארנב, חזירונת ועכבר, חיים בעולם שקט של אהבה, חופש ובטחון. הם מתמודדים עם רגשות כגון אהבה, פחד, עצב, חוסר בטחון, שמחה ועוד. רגשות אלו מוסברים על ידי סיפורים פשוטים וקלים להבנה, כך שהדמויות והצופים יוכלו לפענח יחדיו את משמעותן. יחד לומדים כולם שבזכות שיתוף הרגשות והבעיות עם חברים - הכל נהיה הרבה יותר פשוט ומהנה.
» צפרדע וחברים, ערוץ הופ, ראשון-חמישי ב-7:00 וב-16:40. יום שישי ב-7:00 וב-17:35.

חברות החצר - עונה חדשה של סדרת האנימציה העתירה בשירים, ריקודים ורוח חופשית, שזכתה בפרס האמי. במרכזה של הסדרה חמישה שכנים שנפגשים כל יום בחצר האחורית של אחד הבתים, ומקימים את "חבורת החצר". החצר האחורית הופכת למגרש המשחקים של החבורה ומסמלת את הגבול שבין הפנטזיה למציאות.
» חברות החצר, ערוץ הופ, ראשון-חמישי ב-8:10 וב-18:10. יום שישי ב-8:10. בשבת ב-7:45 וב-16:50.


מגרש משחקים מאולתר. חבורת החצר

סימסאלה - עונה חדשה של סדרת האנימציה הייחודית המבוססת על אגדות האחים גרים.
» סימסאלה, ערוץ הופ, ראשון-חמישי ב-10:10 וב-19:25. יום שישי ב-10:10.

עיר הקטרים - עונה חדשה של התוכנית מבית היוצר של "תומס הקטר". דנדון, לולי ורותם הם קטרים צעירים המתחילים את דרכם על המסילה. ההרפתקאות בעיר הקטרים בונות את ביטחונם העצמי ומלמדות אותם, ואת הילדים בבית, ערכים אוניברסאליים החשובים לכל ילד.
» עיר הקטרים, ערוץ הופ, ראשון-חמישי ב-7:25. יום שישי ב-7:25 וב-15:35. שבת ב-8:50 ו-19:25.

קאמבו - סדרת אנימציה קומית חדשה. חוויותיו המבדרות של קאמבו: כלב שהוא גם דוור, מעודדות את הצופים לצאת לחקור ולצבור חוויות חדשות. קאמבו מתגורר על אי מבודד יחד עם חבריו הנאמנים. בכל פרק, נשלח קאמבו להעביר חבילה חדשה ליעדה, ובדרך נתקל בחוויות משונות ומשעשעות שמעכבות אותו בדרכו אל היעד.
» קאמבו, ערוץ הופ, ראשון-שישי ב-8:00. בשבת ב-17:40.


הכלב הדוור. קאמבו

פטריק וחברים - לפטריק ולכל אחד מחבריו יש תחביב אחר. פטריק אוהב מוזיקה, אייבן הארנב הכחול אוהב פילוסופיה, סם, הדב הירוק, אוהב ספורט, בובי הדובון הצהוב אוהב להינות מהחיים ומימי החתולה אוהבת לעבוד עוד ועוד. יחד הם נוסעים באוטובוס הצהוב עם הנהג, המפטי דמפטי, וחווים חוויות שונות. בכל פרק לומד פטריק הכלבלב, יחד עם חבריו החיות והבובות, דרך חדשה להתבונן, ללמוד וליהנות מהעולם שסביבו.הסדרה  מטפלת בהיבטים הקוגניטיביים , התפתחותיים של הפעוט.
» פטריק וחברים, לולי, מדי יום ב- 7:20 ,14:05 ו-16:25.

מי רוצה חיבוק? - מומו הוא יצור אבסטרקטי כחלחל שאוהב לחבק. בכל פרק הוא עם חיית ים אחרת שעליה הוא לומד, ועל ידי אהבה וחיבה הוא לומד להתחבר איתה. בבסיס הסדרה אפקטים קוליים, המאפשרים לפעוט להסתגל לצלילים מוכרים  וחדשים.
» מי רוצה חיבוק? לולי, מדי יום ב- 8:20 ,13:30 ו-18:25.

ארנבי שובבי - דרך משחק, סקרנות וחברות לומד ארנבי שובבי הקטן על העולם שסביבו, על התמודדות עם רגשות, רצונות והתנסויות חדשות חווה יחד עם חבריו חוויות ראשונות: הפעם הראשונה בגן חיות, בגן המשחקים, הפעם הראשונה שפגשתי חבר, עשיתי אמבטיה, פגשתי את הגננת וכ'ו. כל פרק עוסק בחוויה הראשונה של ארנבי שובבי. התוכנית חושפת את הפעוט למגוון רגשות לצבעים וצלילים. 
» ארנבי שובבי, לולי, מדי יום ב- 8:00 ,14:40 ו-18:10. 


לומד על העולם. ארנבי שובבי

אחים וחיות אחרות - סדרת הדגל של ערוץ לוגי לקיץ. גיבורי הסדרה הם כריס ומרטין, שני אחים בעלי תחביב מיוחד במינו: לחקור ולהכיר את עולמן של החיות בטבע. צמד האחים יוצא למסע בעקבות חייהם של החיות בטבע כדי להבין באמת את דרך חייהן המיוחדת. ביחד עם הצופים בבית, ילמדו האחים כיצד לטאות הבזיליסק מצליחות לרוץ על המים, כיצד הקרנפים והציפורים משתפים פעולה, כיצד אמא תנינה מגינה על הביצים שלה ולמה התולעת עולה על פני האדמה כשיורד גשם?
» אחים וחיות אחרות, ערוץ לוגי, ראשון-שישי ב-9:20 וב-18:50.

מרדף ברשת - עונה חדשה לסדרת ההרפתקאות המצליחה, החושפת את הצופים הצעירים לעולם המתמטיקה. ג'קי, מאט ואינז הם חבורת ילדים המתגייסים להביס את האקר, אשר שם לעצמו כמטרה לכבוש את העולם הווירטואלי. כדי להביסו, החבורה תאלץ להשתמש בכוח המוח ולפתור חידות מתמטיות רבות, בניהן: פיצוח קודים מתמטיים במערות העתיקות במצריים, מציאת הגיון במספרים בעולם הפיות והאגדות ועוד.
» מרדף ברשת, ערוץ לוגי, ראשון-שישי ב-11:00 וב-19:15.

גאון של אבא - יהורם גאון מארח ילדים ומשוחח אתם על עולמם הקסום. בכל תכנית עולה נושא המעסיק את הילדים ואת תשבי התיש, עוזרו הנאמן של יהורם. תשבי משעשע את הילדים ומצחיק אותם, ויהורם גאון ותזמורת "חיות הבמה" שרים שיר חדש פרי עטה של שלומית כהן-אסיף. בהשתתפות: השחקן דור צויגנבוים.
 » גאון של אבא, ערוץ 23, ראשון-חמישי ב-12:35 ו-15:00.

  מתוך: "גאון של אבא"

שעת סיפור בערוץ ג'ימג'אם - הערוץ ממשיך במהדורת שעת סיפור והפעם עם הכוכבים הגדולים של הערוץ: בוב הבנאי ותומס הקטר. בכל שבת, יוכלו  הצופים הצעירים ליהנות מסרט באורך מלא עם הדמויות האהובות.
» שעת סיפור בערוץ ג'ימג'אם, כל שבת, ב-16:00 ו-21:00.

החברים של ברני - במהלך חודש יולי יתקיים מרתון שידורים של הסדרה האהובה. ברני הוא דינוזאור בן 200 מיליון שנה, שאוהב לבלות עם חבריו: בייבי בופ, בי ג'יי וריף, ויחד איתם ללמוד ולגלות דברים חדשים. במהלך הסדרה, ילמדו הצופים הצעירים על כלי הנגינה השונים, דרך התלהבותם של החברים המקשיבים לניגון הלהקה, איך יתמודד בי ג'יי עם כאב הבטן שקיבל לאחר שאכל כל כך הרבה פנקייקים? ועוד פרקים.
» החברים של ברני, ערוץ ג'ימג'אם, כל יום ראשון, בין 11:00-18:00.

ילדים ונוערצונן - אולפן קיץ חדש של ערוץ 23. השידורים ילווו את הילדים ובני הנוער לאורך שעות היום ברצועות שידור באורך של 6-10 דקות. מנחי האולפן, בן פרי ואיילת רובינסון, ישדרו בנושאים מגוונים: מוזיקה, טריוויה, מדעים, אינטרנט ועוד. מנחים מקצועיים ילוו את הפינות השונות אשר ישובצו לאורך הרצועות (יוגה, הולה הופ, צילום ועוד). אולפן הקיץ יכלול 6 רצועות שונות וביניהן ישובצו תוכניות נוספות לחופש של החינוכית.
» צונן, ערוץ 23, ראשון-חמישי


האולפן קיצי של החינוכית. צונן (צילום: אורן גולן)

מסע קיץ  - גם השנה חוזרת תחרות "מסע קיץ" לערוץ הילדים ובמסגרתה יתמודדו ילדים וילדות מכיתות ד-ו מרחבי הארץ. בשלב המוקדמות יתחרו המתמודדים באלופן "המקום האמיתי" במשימות אתגריות, מרתקות ומשעשעות, כשלבסוף תיבחר נבחרת "מסע קיץ" שתורכב מחמישה בנים וחמש בנות. הנבחרת תצא למסע מאתגר להכרת הארץ ובמהלכו יתחרו קבוצת הבנים וקבוצת הבנות זו מול זו, תוך הפגנת תעוזה, יצירתיות, נחישות, שיתוף פעולה והתמודדות בתנאי לחץ. המסע יתועד בסדרה תיעודית בת שלושה פרקים. בתום שידור הפרקים הללו, ייערך הגמר הגדול באולפן ובו יכריזו על הקבוצה המנצחת.  
» מסע קיץ, ערוץ הילדים, ראשון-חמישי ב-15:00 וב-19:00.

חופש במקום האמיתי - אולפן ערוץ הילדים עובר למתכונת שידורים מיוחדת לכבוד החופש הגדול. מנחי ערוץ הילדים: טל מוסרי, קובי מחט, רוני דואני, דון לני-גבאי, עודד פז ודנה פרידר יפתחו את הבוקר, עם תוכנית מיוחדת של "המקום האמיתי" לקיץ. 
» חופש במקום האמיתי, ערוץ הילדים, ראשון-חמישי ב-10:00.

הפאוור רנג'רס - הגיבורים חוזרים לערוץ הילדים בעונה חדשה: "פאוור רנג'רס סמוראי". חבורת הנערים והנערות בעלי היכולת לשנות את צורתם ל'ריינג'רס" ולהפוך לגיבורי על, ימשיכו להלחם בכוחות הרשע במטרה להציל את כדור הארץ ויושביו כשהם מונחים על ידי סמוראי המלמד אותם לשלוט במיומנויות הסמוראי ולפתח כוחות מיוחדים משלהם הקשורים ליסודות המים, אש, יער, שמיים וארץ. בנוסף לכך, משיק ערוץ הילדים פרויקט ייחודי במסגרתו יחולק מדי שבוע תואר כבוד של ה"הפאוור ריינג'רס" לצופה שביצע מעשים טובים למען החברה והקהילה, בדומה לרוח החבורה. ההרשמה לתחרות תתבצע באתר ערוץ הילדים, כאשר הזוכה השבועי יתארח באולפן ערוץ הילדים ויספר לצופים על המעשה שעשה ובזכותו נבחר לקבל את עיטור הכבוד ממנחי הערוץ.
» פאוור רנג'רס - סמוראי, ערוץ הילדים, ראשון-שישי ב-10:25 ו-17:25.


לומדים להיות סמוראים. פאוור ריינג'רס

דגראסי הדור הבא - ערוץ הילדים מחזיר למסך את הסדרה הקלאסית וישדר את "דגראסי - הדור הבא", הגרסה הצעירה והעכשווית לסדרה המקורית שעוסקת בדילמות, בקשיים ובחוויות של גיל ההתבגרות. הסדרה בוחנת ומלווה את תהליך התבגרותם של הנערים והנערות הלומדים בבית הספר "דגראסי ג'וניור היי".
» דגראסי הדור הבא, ערוץ הילדים, ראשון-שישי ב-12:45.

הדלתונים - סדרת אנימציית סלפסטיק קומית. הדלתונים הם חבורה של ארבעה אסירים לא כל כך מוצלחים ואינטליגנטים. בכל פרק מנסה חבורת הדלתונים לברוח מהכלא, אך  ניסיונותיהם כושלים כל פעם מחדש.
» הדלתונים, ערוץ הילדים, ראשון-שישי ב-12:05.

זיג ושארקו - סדרת אנימציה חדשה העוקבת אחר בתולת ים יפה, כריש וצבוע המתגוררים בלגונה קסומה ושלווה ואחר הרפתקאותיהם. הכריש, אשר מאוהב בבתולת הים, יעשה הכל למענה ויגן עליה מהצבוע אשר מבקש לטרופה.
» זיג ושארקו, ערוץ הילדים, ראשון-שישי ב-6:35. 


הרפתקאות של כריש. זיג ושארקו

גדולה מהחיים - סדרת אנימציה שבמרכזה עומדת אמילי, ילדה שכל רצונה הוא  שיתייחסו אליה כבוגרת. לכן, כאשר הוריה מחליטים לשלוח אותה לחופשה בקיץ לגמרי לבדה, אין מאושרת ממנה. אמילי מוצאת את עצמה בעמק קסום שבו הסלעים זזים, אצות זוהרות בחושך ואפילו התיק שלה, בצורת דב פנדה, מתעורר לחיים ומתחיל לדבר. אבל הדבר המוזר מכל הוא גודלה של אמילי. בעמק הקסום היא מתנוססת לגובה של כשלושה מטרים. במהלך חופשת הקיץ היא תכיר את מי שעתידים להיות חבריה הטובים, תבחן את נפלאות העמק ותצא למסע גדול מהחיים.
» גדולה מהחיים, ערוץ הילדים, ראשון-שישי ב-8:05.

סיילור מון - עונה שנייה לסדרת האנימה שכבשה את ליבם של ילדים בכל רחבי העולם. בעונה החדשה תמשיך אוסאגי טסוקינו, אשר נהפכת לסיילור מון, להילחם באויבים הנשלחים מממלכת האופל. כאשר סיילור מון בצרה מתייצב לעזרתה טוקסידו מאסק. אוסאגי תמשיך לחפש אחר נסיכת הירח, קריסטל הכסף ואת ארבע הבנות הנוספות שהן לוחמות כמוה.
» סיילור מון, ערוץ הילדים, ראשון-שישי ב-11:40.


אוסאגי והחברות. סיילור מון

גורמיטי - סדרת האקשן חוזרת לערוץ הילדים בעונה חדשה. הסדרה מגוללת את מעלליהם של ארבעה ילדים, ניק, לוקאס, טובי וג'סיקה, שגילו עולם מקביל הנקרא "הגורם" וחיים בו יצורים שנקראים "גורמיטי". ארבעת החברים מקבלים כוחות על והופכים לאדוני הטבע שנלחמים נגד אויבי האש המאיימים לפגוע בעולמם של הגורמיטי. בעונה החדשה, ייצור לבה רב עוצמה הצליח לגנוב את כדורי האור של אדוני הטבע ומטיל כשפים בניסיון להשתלט גם על "הגורם" וגם על כדור הארץ. כעת על החבורה להשיב לחזקתם את הכדורים ולמנוע אסונות גדולים בשתי העולמות.
» גורמיטי, ערוץ הילדים, ראשון-שישי ב-8:35.

יוני והמחוננים - הפקת המקור הראשונה של דיסני בישראל. הסדרה נוצרה, נכתבה והופקה על ידי צוות ישראלי ותשודר בערוץ דיסני ישראל. הסדרה בודקת מה קורה כששחקן כדורסל מצטיין אך תלמיד ממוצע, מתקבל במקרה ללמוד בפנימייה לתלמידים מחוננים? "יוני והמחוננים" היא סדרת סיטקום מוזיקלית העוסקת בתכנים הרלוונטיים לחיי היום יום של בני נוער הכוללים: חברות , אהבה לימודים ועוד. צוות השחקנים המרכזי של הסדרה מורכב מארבעה בני נוער שנבחר לאחר מיונים ארוכים, כשלצדם מספר כוכבים: מנהל הפנימייה היוקרתית "אולימפוס" עידן אלתרמן ולצדו המורה לספרות נתי קלוגר והמורה למוזיקה הנרי דויד. לצופי יס בלבד.
» יוני והמחוננים, ערוץ דיסני, חמישי ב-15:30.


הכוכבים הבאים של הילדים? יוני והמחוננים

קיד וקאט - סדרת אנימציה קומית. קופ הוא ילד ממוצע ובן למשפחה נורמטיבית. בעת משחק בייסבול עם משפחתו מתהפכים חייו כאשר הוא פוגש באחד השיחים חתול ורוד, מכוער וקירח שעל צווארו קולר משונה. מילי, אחותו של קופ מתאהבת עד מעל לראש בחתול ומחליטה לאמץ אותו למשפחה. החתול המשונה שזכה לכינוי "מר קאט" נלקח לבדיקות שגרתיות במרפאה שמגלה שהוא לא חתול רגיל. כיוון שקופ מגלה את סודו של מר קאט, מסמן אותו מר קאט כמטרה ברורה. במהלך הסדרה מנסה מר קאט להשתלט על כדור הארץ בזמן שקופ וחברו דניס מנסים לסכל את משימותיו.
» קיד וקאט, ערוץ דיסני, מדי יום ב-9:30. 

שייק - סדרת הריקודים בכיכובן של בלה טורנה וזנדייה, עוקבת אחרי צ'צה ג'ונס וראקל "רוקי" בלו. שתי חברות, תלמידות תיכון, שחולמות להפוך לרקדניות מקצועיות. חלומן מתגשם, כאשר בעזרת ידידן הטוב ועתיר הקשרים דיוס, הן מצליחות להשיג עבודה כרקדניות ליווי במופע הריקוד הפופלארי ביותר לבני נוער - "Shake it up, Chicago". הנערות נהנות מכל רגע של קריירת הריקוד החדשה שלהן, במהלכה הן לומדות סגנונות ריקוד חדשים , תעלולים מאחורי הקלעים ועוד, תוך כדי שהן נהנות ממעמד חדש בבית הספר כרקדניות מובילות.
» שייק, ערוץ דיסני, מדי יום ב-19:10.


מגשימים את החלום. שייק

W.I.T.C.H  - ויל, אירמה, טרניי קורנליה והיי-לין (W.I.T.C.H) חושבים שהם בני עשרה נורמליים לחלוטין. לפתע, הם מגלים כי חמישתם נבחרו להיות הקוסמים השומרים על ממלכה בעולם מקביל - "הממלכה הבעייתית של מרידיאן". יחד עם כל מחויבותיהם כקוסמים השומרים, עליהם להתמודד עם היותם בני עשרה רגילים לחלוטין בעולם שלהם. הסדרה משלבת ערכים של חברות, הומור, רומנטיקה, אומץ לב וקסמים, כאשר כל פרק הוא מלחמה נוספת לשמירה על הצדק.
» W.I.T.C.H, ערוץ דיסני, מדי יום ב-10:10.

הדגים - פרקים חדשים בסדרה "הדגים". הסדרה ממשיכה לעקוב אחרי מילו, אוסקר וביאה, שלושה חברים ושכנים הלומדים בבית הספר "תיכון המצולות" השקוע כולו באקווריום ענק הנמצא בחנות מקומית של בעלי חיים. יחדיו, חווים השלושה את החוויות האופייניות לגיל העשרה וגם הרפתקאות מיוחדות יותר, כמו התקפה של סרטן ענק או טיול בית ספר לכלובי האוגרים הסמוכים.
» הדגים, ערוץ דיסני, מדי יום ב-9:55.


מבלים בתיכון המצולות. דגים

ערוצי ה-VOD


לכבוד הקיץ והחופש הגדול, ערוצי ה-וי.או.די יפתחו בחינם לכל הילדים גם בהוט וגם ב-יס:

HOT VOD
חיפזון וזהירון -
סדרה בת עשרה פרקים, שתעסוק בנושא זהירות בדרכים בצורה קומית. ההפקה מלווה בשירים מקוריים, ותלמד את הילדים על נושאים שונים, כדגומת: מחזירי אור, קסדה, הולכי רגל וכדומה.
כוח ששבש חשבון - סדרה בת עשרה פרקים ובמרכזה עומדים "כוח ששבש", חבורה המורכבת מארבעה ילדים: שירה, שלי, שי ובן, וגמל אחד בשם שלמה. בכל אחד מפרקי הסדרה יוצא כוח ששבש להרפתקה מצחיקה ומרגשת ללימוד סיפרה חדשה.
רינת ויויו בעולם - הפקת המקור עם כוכבת הילדים האהובה, רינת גבאי,  תעלה באוגוסט. בנוסף לדמויות הקבועות של רינת והרובוט יויו, תצטרף הפעם דמות חדשה של מוכר קצת משוגע בחנות עתיקות ששמו ברוך, המגולם על ידי דובל'ה גליקמן. בכל פרק תגיע רינת לחנות העתיקות של ברוך, הם ידברו על נושא מסוים, שקשרו לאיזושהי מדינה, ומשם ימשיכו רינת ויויו, בעזרת גלובוס קסמים, למדינה עליה דובר. השניים יבקרו במדינות: יוון, ספרד, צרפת, איטליה והולנד.
תכנים נוספים -  לילה מטורף בפסטיגל, בובספוג, ספיידרמן, דורה ודייגו, גורמיטי, פיניאס ופרב, פינוקיו, ארתור, חלומות נעורים, בארץ הקטקטים, חברים בחווה, יובל המבולבל, קופיקו, אווטאר, iCarly, מותק של פסטיבל 3, זואי 101, איפצ'י ודיפצ'י, ג'וני טסט ועוד.


מחכים לכם בהוט VOD. חיפזון וזהירון

yes VOD
המכולת של דוד חיים - סדרת טלוויזיה לילדים (גילאי 2-6). תחת מעטה הצחוק מוגשים לצופים הצעירים גם מסרים ערכיים, חינוכיים ואף תכנים לימודיים, בכיכובה של דמות הילדים המוכרת "דוד חיים" (חיים אוסדון), ובהשתתפות ויקה פינקלשטיין (הישרדות). הסדרה נכתבה ע"י אסף אשתר, בימוי ועריכה: קובי מחט. 
תכנים נוספים - זאק וקודי - שלוש העונות של הסדרה האהובה שמשודרת בערוץ דיסני, אליפים - כל העונה של אחת מהפקות המקור המצליחות שנעשו בארץ לילדים. בובספוג - עשרה פרקים מדובבים לעברית מתוך הסדרה האהובה על ילדים וגם על מבוגרים. מבחר סדרות אהובות מערוצי הילדים השונים - ניקולודיאון והופ, הצגות ושירי תיאטרון שונים.


ויקה ובובו מתארחים במכולת של הדוד חיים (צילום: רפי דלויה)

סרטי הילדים שמחכים לכם בקיץ


תגובות גולשים
הוסף תגובה +

(7 מדרגים)

דירוג הגולשים:

דרג את הכתבה

  • Currently 3/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5