הכינו את הגרזנים: משחק המחשב "וורקראפט" יהפוך לסרט קולנוע

יום חמישי 31 בינואר 2013 11:30 מאת: עכבר העיר

אחרי שנים של שמועות נבחר דנקן ג'ונס ("Moon", "קוד מקור"), הבמאי הצעיר ובנו של הזמר דיוויד בואי, למלאכת העיבוד של סדרת משחקי המחשב הפופלרית למסך הגדול


עולה כיתה. דנקן ג'ונס

(צילום: AP)

פרסומת

דנקן ג'ונס עומד לשדרג את מעמדו כבמאי הוליוודי כאשר יזנק מעולם הקולנוע דל התקציב אל זה של ההפקות הגדולות. הבן של הזמר דיויד בואי יביים את הגרסה הקולנועית למשחק המחשב, שנחשב מיתולוגי בקרב חובבי ז'אנר האסטרטגיה - Warcraft. החברה שתפיק את הפרויקט היא "לג'נדרי פיקצ'רס", כאשר גם "בליזארד", החברה שפיתחה את משחק המחשב, תהיה שותפה. המשחק הפך להיות אחד הפופולאריים ביותר בז'אנר גילום דמויות רב משתתפים, וכולל אלמנטים כמו דרקונים, זומבים, חייזרים ועוד. התסריט נכתב על ידי צ'ארלס לביט ("קיי-פקס", "לגעת ביהלום") ותאריך היציאה המיועד של הסרט הוא 2015.

» ראיון עם הבמאי על סרטו הראשון
» משחקי המחשב נכנסים למוזיאון

עבור ג'ונס, "Warcraft" יהווה אתגר קולנועי גדול. סרט הביכורים שלו, דרמת המד"ב "Moon" מ-2009 ובכיכובו של סם רוקוול, עלתה רק כמיליון דולר. מבחינת ג'ונס הסרט הוא סיכום של ההשפעות הרבות שספג בילדותו, ובה בעת איתות שהוא מוכן להגיח אל מחוץ לצלו של אביו. התקציב לסרטו השני של ג'ונס, "קוד מקור" בכיכובו של ג'ייק ג'ילנהול כבר עמד על כ-35 מיליון דולר. לפי דיווחים התקציב המיועד לסרטו השלישי יעמוד על יותר מ-100 מיליון דולר.  ג'ונס, בן 38, החליף את שמו לפני כ-20 שנה, הוא בנם של בואי ואשתו הראשונה, אנג'לה.

בליזארד תמיד חשבו קולנוע. הטריילר למשחק המחשב "World of Warcraft":


תגיות: דנקן ג'ונס
תגובות גולשים
הוסף תגובה +

(0 מדרגים)

דירוג הגולשים:

דרג את הכתבה

  • Currently 3/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5