ילדים

עדכנו אותנו
החופש הגדול בזול: פסטיבל רחובות לפסלים חיים

יום שלישי 05 ביולי 2011 00:53 מאת: לירון ורדי גלר, עכבר העיר אונליין

הנסיך הפרסי, רקדני פלמנקו ואפילו פסל של היקום. 150 פסלים חיים יקחו חלק בפסטיבל לפסלים חיים ברחובות. הכניסה חופשיתכל רחובות פסלים פסלים (צילום: יח"צ)

פרסומת

העיר רחובות מארחת בפעם השנייה את פסטיבל אומנות הפסלים החיים. 150 פסלים חיים של ליצני רחוב, אמני מסיכה, ווידיאו ארט, יוצרים מוסיקאליים, אומני קרקס ושחקנים יקחו חלק במייצגים אומנותיים שיפוזרו ברחבי בעיר. בנוסף, מול מתחם הרכבת בעיר אתם מוזמנים לשטוף את העיניים ולצפות בפסל היקום אשר ממחיש את העולם וכוכבי הלכת שסביבו, כשהכדורים אותם יחזיק הפסל הם למעשה הכוכבים, והילדים יכולים לקבל נקודה חדשה למחשבה -  האם האדם מסובב את העולם או העולם מסובב את האדם.

פסל "השטיח המעופף" יראה את הנסיך הפרסי אשר עף למרומים על מרבד קסמים ומגיע בחיפושיו לארץ זבת חלב ודבש, שני אומני פלמנקו ירקדו בשילוב של מחול ספרדי ומוסיקה חיה, את פסל אשת הים יראו הילדים בדמותה של אשה שתנועת הגלים וייצורי המים יועברו באמצעות מחול. פסלים נוספים ומרשימים, ויש לציין גם מעוררי מחשבה, יוצגו בפסטיבל, כולם (כדאי להדגיש) מוצגים על ידי אומנים חיים מחופשים. 

פסטיבל רחובות לפסלים חיים 2011 - לכל הפרטים
איפה:
הפסטיבל יתקיים בעיר רחובות
מתי: פסטיבל מטרו מול מתחם הרכבת יתקיים ב- 1/7/11 בין השעות 10:00 – 13:30 ובין התאריכים 5-7.7  בין השעות 18:00-23:00 יוצגו הפסלים ברחוב יעקב בעיר
כמה: הכניסה חופשית

תגיות: לירון ורדי גלר, פסטיבל רחובות לפסלים חיים 2011, פעילויות לילדים בקיץ, פעילויות לילדים בקיץ במרכז

(1 מדרגים)

דירוג הגולשים:

  • Currently 3/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5