בחזרה לאתר עכבר העיר


חם על המסך: סרטי הילדים של הקיץ

יום שלישי 28 ביולי 2015 00:00 מאת: מור דרעי, עכבר העיר

מה משותף לאיימי פולר וגידי גוב, אילו סרטים יכבשו לבבות הקטנטנים ואיזה סרט ישבור את הקופות בקיץ הקרוב? קבלו את המדריך המלא לסרטי הילדים לחופש הגדול


קשה שלא להישבות בקסמם. "המיניונים"

סרטי קיץ 2015

פרסומת

הבייביסיטר לא פנויה? זקוקים להפסקה של שעה וחצי? הילדים התעייפו מפעילויות הקייטנה? שבעו מהשוקו והלחמנייה? ביקרו בכל פארקי המים המוכרים? הגיע הזמן להפסקה ממוזגת שכוללת פופקורן, קולה קרה וכיסא מרופד. לכבוד אירועי הקיץ הבאים עלינו לטובה, ריכזנו עבורכם מגוון סרטי ילדים - כאלה שגם אתם ההורים יכולים ליהנות מהם ולהתרגש.

הכתבה ממשיכה להתעדכן, מומלץ לחזור ולבדוק מה חדש על המסך הגדול.


» החופש הגדול - המדריך המלא
» אירועי הקיץ הגדולים
»
כמה יעלה לכם בילוי בפארק מים
» סרטי ילדים - לכל הסרטים והמועדים


זה הכל עניין של רגשות: הקול בראשסרט האנימציה "הקול בראש" מביא את סיפורה של ריילי, שנאלצת לעבור דירה בגלל העבודה החדשה של אביה. ריילי תלויה ברגשותיה - אושר (איימי פוהלר), פחד (ביל היידר), כעס (לואיס בלאק), גועל (מינדי קאלינג) ועצב (פיליס סמית). הרגשות חיים במפקדת הראש שלה - משם הם נותנים את עצותיהם במהלך היום יום. כשריילי ורגשותיה מתמודדים עם החיים החדשים בסן פרנסיסקו, סערה משתוללת במפקדת הראש. למרות ש"אושר", הרגש המרכזי והחשוב ביותר של ריילי משתדל לשמור על רוח חיובית, הרגשות מתעמתים על הדרך שבה אפשר להתמודד עם עיר חדשה, בית ובית ספר חדש. 

» הקול בראש - לכל הפרטים ומועדי ההקרנהמעלליו של כפר קטן: אסטריקס בממלכת האלים


עלילת הסרט "אסטריקס בממלכת האלים" מתרחשת ב- 50 לפני הספירה. גאליה נכבשה על ידי הרומאים, חוץ מכפר קטן שתושביו קשי העורף עומדים באומץ לב מול הצבא הרומאי. היות שהצבא של יוליוס קיסר לא מצליח למחוץ את תושבי הכפר, הוא מחליט על שינוי טקטי ומנסה פלישה שקטה, מה שמוביל לבנייתה של רומא החדשה מסביב לכפרו של אסטריקס. למרות תכניותיהם של אסטריקס ואובליקס להפסיק את עבודות הבנייה, הבניינים מתרוממים במהירות והאזרחים הרומאים שפולשים לסביבה הקרובה, מביאים מהומה ובלגן לכפרו של אסטריקס. הסרט מגיע למסכים בגרסת תלת מימד ודו מימד, בדיבוב לעברית.

» אסטריקס בממלכת האלים - לכל הפרטים ומועדי ההקרנההיצורים הצהובים חוזרים: המיניונים


"המיניונים" הוא סרט ספין אוף קומי ל"גנוב על הירח" ו"גנוב על המיניונים". המיניונים הם יצורים צהובים ולהם מטרה אחת - לשרת נבל על. לאחר שהם הופכים למדוכאים בגלל שאין להם נבל לשרת, יוצאים קווין, סטיוארט ובוב במהלך 1960 לחפש נבל על חדש. השלושה מגיעים לכנס נבלי על ושם הם מתחרים ליבו של הנבל החדש.

» 
המיניונים - לכל הפרטים ומועדי הקרנהיובל המבולבל בגרסה הקולנועית: גויאבות

הסרט "גויאבות" מביא את סיפורם של הדיירים בבניין המשותף שבמועצה המקומית. בבניין גרות שלל דמויות מצחיקות, אנושיות ובובות. פרצי'ק המנקה, ג'ובאני הספר, הכלב שליכטה, ירדוס החופף הרגזן , עדנה השכנה הרכלנית וגם דייר מסתורי שאף אחד לא ראה מעולם. אל הבניין מצטרפת משפחה חדשה עם בתם בילי, ילדה שובבה  שנהנית לגלות את הפינות הקסומות בבניין ובעיקר את עץ הגויאבות. מי שפחות אוהב את העץ הוא ראש המועצה העשיר שגר בבית הסמוך, והגויאבות הבשלות נופלות על ראשו. ראש המועצה חסר חוט שדרה אמיתי אבל העוזרת האישית שלו, קונטסה, מחליטה שאת העץ המזלזל יש לעקור.

» "גויאבות" - לכל הפרטים ומועדי הקרנהעל חברות ואומץ: לעוף על זה

סרט האנימציה "לעוף על זה" עוקב אחר ציפור קטנטן, שמעולם לא עזב את הקן ונותר ללא משפחה, למעט פרת משה רבנו נבונה מאד. יום אחד מצליחה פרת משה רבנו לגרום לו לצאת מהבית. בהססנות הוא מעיז לצאת לתוך היער, בדרך הוא נופל על דריוס הפצוע, מנהיגה  של משפחת ציפורים נודדות שעומדות לצאת לנדידת החורף דרומה. לאחר מותו של דריוס מוצא את עצמו גיבורנו בלי להתכוון כמי שמוביל את משפחת הציפורים בנדידה לאפריקה.

» "לעוף על זה" - לכל הפרטיםהגרסה הקולנועית לסיפור התנכ"י: אופססס! בול הגיע המבול...


העלילה מתמקדת בדייב ובנו פיני, יצורים פרוותיים ומצחיקים, שלא הוזמנו להצטרף לתיבת נח. כשכל החיות מתחילות להיכנס אליה, הם מנסים להתגנב פנימה, בעזרתן האדיבה של הייזל וליאה, אם וביתה ממשפחת חתולי הבר. הילדים מוצאים שפה משותפת ויוצאים להסתובב בתיבה ולהביט במבול מקרוב. כשהמים שוטפים את הארץ התיבה מזדעזעת, ושני הילדים מוצאים עצמם מחוץ לתיבה. בזמן שהוריהם עושים הכל כדי לסובב את התיבה אחורה ולחפש אותם, מנסים הגורים לחזור ונקלעים להרפתקאות מסעירות. הם פוגשים חברים חדשים שמצאו עצמם מחוץ לרשימת המוזמנים לתיבה, מתחמקים מאויבים רשעים ומצרות.

»
אופסססס! בול הגיע המבול - לכל הפרטים ומועדי הקרנהסרט האנימציה: המסע לכוכב המינימיקים


סרט האנימציה "המסע לכוכב המינימיקים" מביא את סיפורם של חבורת מיקמקים שעוברת מסע מאתגר להצלת הכוכב שלהם. יום המינימיקים השנתי הגיע, זהו יום חג עבורם במהלכו מגיעות ביצי המינימיקים המיועדות לאימוץ. חבורת המיקמקים מקס, סאני, זואי וג'ימבו יוצאים ליריד האימוץ יחד בהתרגשות גדולה. האירוע תופס תפנית כשגברת מיקיאוולי הרשעית והעוזר הנאמן שלה מונדו, נותנים למינימיקים שיקוי שהופך אותם לענקיים ומאיימים והם מתחילים להשתולל ולהרוס את העיר.

»"המסע לכוכב המינימיקים" - טריילר:
מהמסך הקטן לגדול: שון הכבשון


הסרט "שון כבשון" מבוסס על סדרת הטלוויזיה מהיוצרים של וואלאס וגרומיט.
שון הוא כבשון חכם ושובב שחי בעדר תחת פיקוחו של פארמר וכלבו, ביטצר, כלב רועים לא יעיל אך תמיד בעל כוונות טובות. למרות מיטב מאמציו של שון, החיים בחווה הפכו להיות קצת שגרתיים מידי עבורו, והוא רוקח תכנית ערמומית - יום חופש. התכנית יוצאת מכלל שליטה וגורמת לפארמר לאבד את החווה. לראשונה בחייו, שון צריך לעזוב את החווה ולנסוע לעיר הגדולה ולהציל את פארמר. במהלך ההרפתקה הם חווים שורה של תקלות פרועות ומצחיקות, ושון פוגש כלב יתום וקטן אשר גורם לו להבין שבית ומשפחה הם לא דבר שיש לקחת כמובן מאליו.הסרט מגיע בגרסת דו מימד בדיבוב לעברית.

» שון הכבשון - לכל הפרטיםדיבוב מפתיע: עולם נפלא


הסרט התיעודי "עולם נפלא"  עוקב אחר חיי הטבע הפראיים באפריקה. זהו סרט טבע  בתלת מימד בדיבובו של גידי גוב. הצוות יוצא למסע בתוך הטבע הפראי שבאפריקה בין משפחה של גורילות, להקות ענקיות של פלמינגו ויצורי מדבר מדהימים.

» עולם נפלא - לכל הפרטים
מהסיפורים המכוננים של המאה: " הנסיך הקטן"

הסרט "הנסיך הקטן" של מארק אוסבורן הוא גרסה מחודשת לסיפור המוכר ״הנסיך הקטן״, מאת אנטואן דה סנט אכזופרי. העלילה מתרכזת בילדה קטנה וחולמנית שמואסת בשיעורי הבית ובמסלול הקבוע מראש שהחיים וההורים הכתיבו לה. היא ורוקמת ידידות עם השכן הקשיש והחביב שגר מולה, בעזרת ספר מופלא על טייס, נסיך קטן, ורד וכבשה מצוירת.

מועד עליית הסרט: 6.8.2015
» הנסיך הקטן - לכל הפרטים


תגובות גולשים
הוסף תגובה +

(6 מדרגים)

דירוג הגולשים:

דרג את הכתבה

  • Currently 3/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5