בחזרה לאתר עכבר העיר

דרדסים בפריז ומפלצות באוניברסיטה: סרטי הילדים של הקיץ

יום שני 01 ביולי 2013 00:49 מאת: שלי אלעזר, עכבר העיר

הדרדסים חוזרים בהרפתקה חדשה, סרט שלם על מטוסים ונערה חזקה שנלחמת באויבי הטבע - קיץ חם על המסך


זה עוד רחוק דרדסבא?

סרטי קיץ 2013

פרסומת

החופש הגדול כמעט כאן ובין אירועי הקיץ הרבים תוכלו להינות ממגוון סרטי ילדים אשר יספקו בילוי ממוזג ונעים לכל המשפחה. אז מה מחכה לכם? מספר לא קטן של סרטי המשך, סרט מרהיב על הצלת הטבע ועוד אחד שכל הדמויות בו הן מטוסים. קבלו את המדריך המלא לסרטי הילדים בקיץ הקרוב

» סרטי ילדים - לכל הסרטים והמועדים
» החופש הגדול
» האירועים הגדולים לחופש הגדול

לומדים להפחיד: בית ספר למפלצות


סרט ההמשך ל"מפלצות בע"מ" מחזיר את מייק ווזובסקי וג'יימס פ. סאליבן לימי הקולג' בסרט "בית ספר למפלצות", שם אנחנו מגלים שלא תמיד הם היו חברים. שתי המפלצות לא יכלו לסבול זה את זה מהרגע בו נפגשו. הסרט  מראה לצופים כיצד מייק וסאליבן התגברו על ההבדלים ביניהם והפכו לחברים הכי טובים. מוצג בתלת מימד.

»
בית ספר למפלצות - כל הפרטים ומועדי ההקרנה

האוניברסיטה המושלמת לחיים. "בית ספר למפלצות":


לישון עם הדגים: יצאת כריש 2


"יצאת כריש 2" הוא סרט ההמשך לסרט המצליח מ-2007 אשר מתאר מסע מרתק, מצחיק ומרגש של דג אחד, שלומד רבות על מנהיגות, חברות ואהבה, בזמן שהוא מציל את חבריו לשונית מפני חבורת הכרישים הרשעים.
» יצאת כריש 2 - לכל הפרטים ומועדי ההקרנה

בתוך הים. "יצאת כריש 2":כבר לא רע כל כך: גנוב על המיניונים


"גנוב על המיניונים" הוא סרט אנימציה ממוחשבת קומי שעלילתו היא מעין סרט המשך ל"גנוב על הירח" שמתמקדת הפעם בדמויות המיניונים. לאחר שגרו פרש מחיי הפשע, הוא מנהל חיי משפחה תקינים בסיועם של המיניונים - עוזריו הנאמנים. אלא שאז מאיים נבל חדש בשם אל מאצ'ו על המיניונים ועל העולם. גרו נאלץ להצטרף לליגת האנטי-רשעים תחת הנהגתו של סיילס ראמסבוטום ולהצטרף להרפתקה חדשה יחד עם הסוכנת לוסי ויילד על מנת לסכל את תוכניתו הזדונית של הנבל. הסרט מוצג בתלת מימד.
מועד עליית הסרט: ה-4.7

» גנוב על המיניונים - לכל הפרטים ומועדי ההקרנה

פושע שנלחם למען הצדק. "גנוב על המיניונים":

להתקרר בקולנוע: אגדת שלג


הרפתקה על מסע שעוברים שלושה אסקימואים צעירים בחיפושם אחר סרילה, הארץ המובטחת, לאחר שהחיות נעלמות מארצם. על פי האגדה העתיקה, רחוק בין הקרחונים, מסתתרת הארץ המובטחת, שתוכל להציל את כולם. רק אלו שנשמתם טהורה וכוונותיהם טובות, יוכלו למצוא אותה. זהו סיפור אישי וגם קבוצתי של מלחמה בין הטוב והרע, חברות ואהבה. הסרט מוצג בתלת מימד ובדו-מימד.
מועד עליית הסרט: ה-11.7

» אגדת שלג - לכל הפרטים

מחפשים את הארץ המובטחת. "אגדת שלג":


הרפתקה גדולה עם יצורים קטנים: הממלכה הסודית


"הממלכה הסודית" מציג סיפור על המאבק בין כוחות האור, ששואפים להגן על הטבע, לבין כוחות האופל, שרוצים להשמיד אותו. כשנערה צעירה משתגרת באופן על-טבעי אל תוך הממלכה הסודית, היא מגלה את "צוות הראג-ראג" ומתחברת עם דמויות מצחיקות וייחודיות כדי להציל את עולמם, ואת עולמנו.
מועד עליית הסרט: ה-21.7

»
הממלכה הסודית - לכל הפרטים

נלחמים בשביל היער. "הממלכה הסודית":

חופש מיוחד עם קרנף אחד: עף על הקרנף


סרט קיץ קלאסי אודות בדידות, חברות, אהבה וקרנף אחד שמשנה את חייו של כל מי שנקרה בדרכו. החופש הגדול מגיע, וטופר הצעיר קצת מיואש. אין לו שום תכניות לחופש, הוא מאוהב בילדה שלא מבחינה בו והוא מתגעגע מאוד לאביו שלא גר איתם. החיים משעממים. אבל הכל עומד להשתנות, כשהוא מוצא משהו מדהים - עיפרון קסמים, שכל מה שמציירים בו הופך לאמיתי. הוא מצייר על קיר ביתו בקומה הרביעית, קרנף צהוב גדול עם שלוש קרניים, וכשזה מקבל חיים, הופך החופש למיוחד מאוד.
מועד עליית הסרט - ה-25.7

»
עף על הקרנף - לכל הפרטים

הכח הצהוב. "עף על הקרנף":


היצורים הכחולים חוזרים: דרדסים 2


"דרדסים 2" הוא סרט ההמשך ל"דרדסים" שמשלב אנימציה ודמויות חיות. הפעם גרגמל יוצר כמה יצורים דמויי דרדסים מרושעים, מהם הוא מקווה להוציא את תמצית הדרדסים הקסומה, אותה הוא לא מפסיק לחפש. לדאבונו הוא מגלה שרק דרדס אמיתי יכול לתת לו מה שהוא רוצה, ורק כישוף סודי שהדרדסים מכירים יכול להפוך את הדרדסים שיצר לדרדסים אמיתיים. כדי להשיג את מטרתו, הוא חוטף את דרדסית ולוקח אותה לפריז, שם הוא זוכה להערצה של מיליונים כקוסם הגדול בעולם. האם דרדסית תרגיש טוב יותר בקרב היצורים החדשים? או שמא הדרדסים ישכנעו אותה שאהבתם אליה היא כחולה באמת?
מועד עליית הסרט: ה-1.8

»
דרדסים 2 - לכל הפרטים

תמיד תישאר לנו פריז. "הדרדסים 2":

 

הכי גבוה שאפשר: מטוסים"מטוסים", הסרט החדש של דיסני, הוא קומדיית הרפתקאות ואקשן באנימצית תלת מימד, שמספרת על דאסטי - מטוס שחולם להתחרות בתחרות טיסות גבוהות. דאסטי לא בדיוק בנוי לתחרויות ובמקרה גם יש לו פחד גבהים, אז הוא פונה למטוס בחיל האוויר שעוזר לו להיות כשיר להתמודד בתחרות. האומץ של דאסטי עומד למבחן אחרון כשהוא מכוון להגיע יותר גבוה משדמיין. הסרט מוצג בתלת מימד ובדו-מימד.
מועד עליית הסרט: ה-15.8

»  מטוסים - לכל הפרטים

להילחם בפחד ולנצח. "מטוסים":


המסע אל הגיזה המוזהבת ממשיך: פרסי ג'קסון וים המפלצות


הסרט "פרסי ג'קסון וים המפלצות" מבוסס על סדרת רבי המכר שנכתבה על ידי הסופר ריק ריירדן. זהו הסרט השני, שנעשה לאחר "פרסי ג'קסון וגנב הברק".
בסרט הזה ממשיך פרסי ג'קסון את מסעו האפי כדי להגשים את ייעודו. הוא מתחבר לחבריו חצאי האלים כדי להשיב את הגיזה המוזהבת ולהציל את העולם ובדרך לעבר ים המפלצות (הידוע לבני אנוש כאל משולש ברמודה) הם נלחמים ביצורים שמנסים לעצור אותם.
מועד עליית הסרט: ה-22.8

» פרסי ג'קסון וים המפלצות - לכל הפרטים

מסעו האפי של ילד קטן אחד. "פרסי ג'קסון וים המפלצות":


תגובות גולשים
הוסף תגובה +

(4 מדרגים)

דירוג הגולשים:

דרג את הכתבה

  • Currently 3/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5