החופש הגדול - כסף קטן: מוזיאון המשטרה

יום שלישי 23 ביוני 2009 18:24 מאת: רחל אלג'ים, מערכת עכבר און-ליין

הנה הזדמנות מצויינת להיחשף קצת יותר לעולם המשטרתי, ולבלות יום מעניין וחינמי לחלוטין בבית מורשת משטרת ישראל בקריית אתא


פרסומת

מחפשים פעילויות לילדים לחופש הגדול? אנחנו כאן עם מבחר עצום של הצעות לבילוי חינם בחופש הגדול והפעם: מוזיאון המשטרה בקריית אתא

פעילויות לילדים בחופש הגדול - המדריך המלא


התבכיינות על תפקוד השוטרים שכיחה מאוד במחוזותינו, במיוחד רגע אחרי שמצאת על השמשה הקדמית מכתב אהבה שיעלה לך הון. יחד עם זאת, מוכרחים להודות ששוטרי ישראל מתמודדים עם מציאות מורכבת ומותירים אותנו חייבים להם הרבה (עם קנסות פיגורים זה בכלל הון....). אז לכבוד הקיץ שמגיע, הנה הזדמנות מצויינת להיחשף קצת יותר לעולם המשטרתי, וגם לבלות יום מעניין וחינמי לחלוטין בבית מורשת משטרת ישראל. 

בית מורשת משטרת ישראל (מוזיאון) מציג את סיפורה של משטרת ישראל, ואבני דרך בהתפתחותה, בצד תקופות ואירועים מרכזיים בתולדותיה ובתולדות המדינה. במוזיאון מגוון תצוגות מרשימות סביב נושאים כמו השיטור הימי, מדור בע"ח, קשר ואלקטרוניקה ועוד. בצדן גם תצוגות על בסיס הסטורי המציגות את התפתחות משטרת ישראל מקום המדינה ועד ימינו. 

בחדרי ובפינות התצוגה אלפי פריטים מרתקים שימסמרו למקום לא רק את מי שהתחפש לשוטר בפורים האחרון ובניהם ציוד חבלה, ציוד לזיהוי פלילי, סמים וכלי שימוש, כלי נשק כמובן ועוד ועוד. בחצר המוזיאון תצוגת כלי רכב ואופנועים אשר שימשו את משטרת ישראל בעבר, ואלו המשמשים אותה כיום. כמו כן ניתן למצוא ספינה המשמשת את השיטור הימי. בסמוך למוזיאון ממקומת האנדרטה המרכזית לחללי משטרת ישראל.

בית מורשת משטרת ישראל, קריית אתא. א'-ה' 8:00-16:00. לתיאום מראש: 04-8478662 04-8478710


תגובות גולשים
הוסף תגובה +

(0 מדרגים)

דירוג הגולשים:

דרג את הכתבה

  • Currently 3/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5