אירועי יום העצמאות 2012: מבלים עם הילדים בחינם

יום חמישי 26 באפריל 2012 07:47 מאת: שלי אלעזר, עכבר העיר

כניסה חינם לאתרי המורשת, חוזרים לעבר בעין שמר - ועוד המון המלצות ליום הכי כחול-לבן בלוח השנה. אירועים לכל המשפחה ליום העצמאות


תל חי וקיים. יום העצמאות 2011

(צילום: ירון קמינסקי)

פרסומת

אפשר לעשות על האש (מה זה אפשר? חובה, ואתם מוזמנים ללחוץ כאן ולקבל מקומות שווים לעשות בהם על האש), אפשר לקחת את כל המשפחה למקומות מיוחדים עם ערך היסטורי ולהרביץ בילדים קצת ציונות, אפשר לבלות עד אור הבוקר ברוק עצמאות, אבל לכבוד חגיגות ה-64 לישראל ויום העצמאות שמגיע ממש איתן, אפשר, מומלץ ואף רצוי לצאת לטייל, כי רק ככה תכירו מקרוב את הארץ, שתיכף מגיעה לגיל הפנסיה, אבל לא מתכוונת להפסיק לעבוד אף פעם.

» יום העצמאות 2012 - לכל הפרטים
» טיולי יום העצמאות 2012עצמאות במחתרת


מוזיאון הלח"י ע"ש אברהם שטרן - מזמין אתכם לגעת בעבר במגוון פעילויות מרתקות וחוויות לכל המשפחה: חיפוש סליקים, פתרון כתב סתרים, מילוי יומן מבצעים, חידת מפת ארץ ישראל, הקרנת סרטים והצעות לסיורים בסביבה הקרובה. בנוסף: בכל שעה עגולה יוקרנו סרטים בחדר ההרצאות ותהיה הדרכה בתצוגת המוזיאון.

מבקרים ומרכיבים במפעל נשר


מרכז המבקרים של נשר ברמלה פותח את שעריו ביום העצמאות, לסיורים לכל המשפחה ומאפשר לקהל הרחב הצצה אל מאחורי הקלעים של פעילות החברה שהוקמה עוד בשנות החמישים. בנוסף לסיור במקום, יערכו מגוון פעילויות: סדנאות יצירה מחומרים ממוחזרים, הכנת עפיפונים אותם יוכלו הילדים להעיף במתחם מיוחד בפארק ועוד.
» הפנינג עצמאות במפעל נשר - לכל הפרטים


גם אתם יכולים לעשות פסל כזה (צילום: יח"צ)

ועוד כמה אירועים בתשלום:

כאן יעקב טרנר


כמדי שנה, מוזיאון חיל האויר, ליד קיבוץ חצרים, מזמין את הקהל לחגוג איתו את יום העצמאות. האירוע יתקיים ביום שלישי ה-10.5 החל מהשעה: 08:00. בין הפעילויות שיהיו במוזיאון: סיורים מודרכים, פינות יצירה, תצוגות מטוסים, קורס טייס לילדים ומטס ראווה.
מחיר: מבוגר 10 שקלים, ילד 15 שקלים.


טיסת ראוה מעל מוזיאון חיל האויר (צילום: אלברטו דנקברג)

הפנינג עצמאות ועפיפונים בשדמות דבורה


פארק דרך העץ במושב שדמות דבורה מזמין את כל המשפחה לחגוג את יום העצמאות בהפנינג עפיפונים מיוחד. בין הפעילות שיתקיימו: תצוגה אווירית של עפיפונים במגוון צבעים וגדלים, סדנא לבניה, קישוט ואפילו העפה ועוד. פעילויות נוספות: צפייה בסרט אקולוגי, מבוך ענק ומאתגר בעל מספר מסלולים על פי דרגות קושי, תחרות קישוט סירת המדינה, תבליט ייחודי של ארץ ישראל, סדנת תיפוף, מתחם משחקי עץ ועוד.
מחיר: מבוגר 20 שקלים, ילד (מעל גיל שנתיים) 39 שקלים, תוספת עבור עפיפון 10 שקלים.
» עצמאות בדרך העץ - לכל הפרטים


עפיפונים מעל המבוך בדרך העץ (צילום: יח"צ)

עצמאות מדבש


מרכז המבקרים דבורת התבור שבמושב שדמות דבורה, מזמין את כל המשפחה לבלות את יום העצמאות עם מגוון פעילויות: סיור במצפה הדבורים, ביקור במכון הדבש, צפייה בבקיעת אלפי פקעות משי, יצירת שוקולד דבש ושכמיות כחול-לבן. מנגל דולק ,שולחנות פיקניק ורוטב דבש חגיגי לבשר יעמדו לרשות המבקרים בדבורת התבור בתום הסיור ללא עלות נוספת.
מחיר: מבוגר 22 שקלים, ילד 45 שקלים.
» חוגגים בדבורת התבור - לכל הפרטים


תגובות גולשים
הוסף תגובה +

(6 מדרגים)

דירוג הגולשים:

דרג את הכתבה

  • Currently 3/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5